اخبار

کارگاه آموزشی کیمیاران در اصفهان با موضوع تزریق PVC برگزار شد

بسپار می نویسد، انستیتو پلیمر کیمیاران دوره فرآیند تزریق پی وی سی را با حضور جمع بزرگی از فعالان صنعت پلاستیک 23 اردیبهشت ماه 94 در شهراصفهان برگزار کرد.
به گزارش روابط عمومي شركت كيمياران، دوره مذکور با شرح مراحل کاری ماشین تزریق شروع شدوبه تشریح قسمتهای مهم و اصلی ماشین تزریق پرداخت. توضیحات تخصصی درباره اجزای مهم و کلیدی ماشین از جمله سیلندر و مارپیچ برای تولید اتصالات پی وی سی ارائه گردید. پس از ماشین، قالب های پلاستیک بخصوص قالب اتصالات بررسی و شرایط و نکاتی که در ارتباط با تولید اتصالات اهمیت زیادی دارند از لحاظ عملی و تئوری آنالیز و تشریح شد.
سپس مشکلات و معایب تولید مطرح و بررسی گردید و راهکارهایی برای رفع آنهادر اختیار شرکت کنندگان گذاشته شد. در این بخش با برگزاری پنل پرسش وپاسخ محتوای کلاس پربارتر شد و تلفیق راهکارهای مواد و فرمولاسیون در کنار تنظیمات ماشین و مواد تخصصی و تجربی قالب بسیار مفید بود. درضمن در مورد فرآیند میکس هم از نظر ماشین و شرایط آن و مواد و فرمول توضیحاتی ارائه گردید.
گفتني است هدف از برگزاري اين دوره هاي آموزشي توسط انستيتو پلیمر كيمياران،‌ ارتقاي دانش و مهارت كارشناسان و مديران وبهبود سطح کیفی تولیدات ساخت ایران می باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا