اخبار

کارگاه آموزشی مدیریت صادرات برگزار می شود

بسپار می نویسد، مرکز آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزي تهران یک کارگاه آموزشی مدیریت صادرات برای فعالان اقتصادی برگزار  می‌کند.

اتاق تهران در راستای تداوم برنامه‌های آموزشی خود و با توجه به استقبال اعضا و فعالان اقتصادی از کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی مربوط به تجارت خارجی یک کارگاه مدیریت صادرات برگزار می‌کند.
 بنا به اعلام مرکز آموزش اتاق تهران مدت زمان در نظر گرفته شده برای این کارگاه آموزشی هشت ساعت است و این کارگاه در دو روز برگزار می‌شود. روزهای شنبه 30 بهمن ماه جاری و شنبه هفتم اسفندماه از ساعت 8:30 صبح تا 12:30 زمانی است که برای برپایی این کارگاه در نظر گرفته شده است..
 مدرس این کارگاه آموزشی نیز مجتبی زمانی فراهانی است که در حوزه تجارت خارجی و بانکداری صاحب تالیف است. مخاطبان این کارگاه آموزشی صاحبان کسب‌وکار و مدیران بنگاه‌هاي صادراتی هستند و اهداف درنظر گرفته شده برای این کارگاه  ارتقا سطح آگاهی مدیران بنگاه‌هاي صادراتی در زمینه آشنایی با بازارهاي بین‌المللی و مراحل صادرات کالاست.
 هم‌چنین سرفصل‌هاي آموزشی این دوره عبارت است از استراتژي صادرات، تدوین و ساخت برنامه صادرات، تحقیق و بررسی بازار بین‌المللی، دستورالعمل‌هاي بازاریابی صادرات، ابزار بازاریابی و ورود به بازار هدف، طبقه‌بندي صادرات، اسناد صادراتی، تحویل کالا به خریداران خارجی، مهارت‌هاي مذاکرات و ارتباطات، قراردادهاي فروش بین‌المللی کالا و جنبه‌هاي حقوقی آن، عملیات روي کالاي صادراتی، حمل‌ونقل بین‌المللی، پرداخت عوارض صادراتی در صورت وجود و  …


کارگاه آموزشی مدیریت صادرات در ساختمان شماره دو اتاق تهران واقع در خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، خیابان 21، پلاک 10، طبقه اول برگزار می‌شود. ضمن این که با توجه به محدودیت فضا، اولویت حضور در کارگاه با کسانی خواهد بود که زودتر فرایند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

اعضای اتاق تهران و فعالان اقتصادی علاقمند، برای ثبت‌نام در این کارگاه می‌توانند فرم پیوست را دریافت و تکمیل کنند و به همراه سایر مدارک مورد نیاز به شماره نمابر 88107762 یا آدرس پست الکترونیک [email protected] ارسال کنند.


(متقاضیان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.)

 منبع:اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا