اخبار

کارگاه مدل جدید کسب و کار در شرایط پساتحریم

بسپار به نقل از وبگاه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات PVC می نویسد، کارگاه پژوهش محور ظهور مدل جدید کسب و کار در شرایط پساتحریم با سخنرانی پروفسور سید صدرالدین نجاتی گیلانی برگزار می شود.


این کارگاه پژوهش محور ظهور  با سخنرانی پروفسور سید صدرالدین نجاتی گیلانی، یکشنبه 20 دی ماه سال جاری برگزار می شود. مخاطبان این کارگاه، مدیران و کارشناسان سازمان های دولتی و غیر دولتی هستند. ستاد برگزاری این دوره سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور می باشد.

بر اساس هماهنگی و مذاکرات انجام شده توسط انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی با این مرکز آموزشی، اعضای انجمن در صورت تمایل برای حضور، از 60 درصد تخفیف بهره مند می شوند.
 

سرفصل این کارگاه پژوهش محور عبارت است از؛

● چرا روش های قدیمی مدیریت در شرایط پساتحریم جوابگوی نیاز کسب و کارها نخواهد بود و باید متفاوت فکر کنیم؟

 چه تغییراتی در راه است و اثر آن بر کسب و کار چه خواهد بود؟

● مدل جدید کسب  کار در پساتحریم چه ویژگی هایی دارد؟

● دگرگونی در تفکر و اجرای سازمان جهت مدل جدید کسب و کار

 نقش کلیدی رهبری و منابع انسانی در مدل جدید کسب و کار

● دستورالعمل های اجرایی مورد نیاز سازمان ها برای موفقیت در شرایط آتی

پروفسور سید صدرالدین نجاتی گیلانی مدرس این دوره، برنده جایزه سلطنتی انگلستان در مدیریت راهبردی است. وی همچنین پروفسور تمام وقت در رشته های مدیریت استراتژی و سیستم های مدیریتی از انگلستان، یکی از موسسین مرکز فناوری صنعتی و رقابتی در اروپا، مشاور تعداد زیادی از شرکت های برتر ایرانی و جهانی و… را در کارنامه خود دارد.

 این جلسه یکشنبه 20 دی ماه سال جاری از ساعت 8 تا 12 در خیابان استاد نجات اللهی شمالی – انتهای کوچه زبرجد، ساختمان شماره 2 مرکز، برگزار می شود.

اعضای انجمن برای حضور در این نشست و انجام هماهنگی های لازم می توانند با شماره تلفن انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی،  10-88786609 تماس بگیرند. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا