اخبار

کمک پتروشیمی ها و فارغ التحصیلان دانشگاه امیرکبیر به محک

بسپار می نویسد، مراسم روزی با محک به منظور حمایت از ساخت ساختمان شماره ۲ موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان ( محک) با حمایت شرکت ملی صنایع پتروشیمی و مهندسین فارغ التحصیلان دانشگاه پلی تکنیک تهران ( امیر کبیر) برگزار شد.
به گزارش نیپنا در این مراسم که با حضور مهندس شعری مقدم معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی برگزار شد ضمن حضور خیرین و نیکوکاران مدیران عامل شرکت های پتروشیمی بخش خصوصی حضور داشتند تا به عنوان یک مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی در کمک به کودکان مبتلا به سرطان همراهی کنند.
در پایان این مراسم با حمایت حضار مبلغ ۳۷ میلیارد ریال برای کمک به احداث ساختمان دوم محک جمع آوری شد.
این مراسم خیریه با دعوت دبیر جامعه مهندسین فارغ التحصیل دانشگاه پلی تکنیک تهران، رئیس هیات مدیره موسسه خیریه محک و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی برگزار شد.
پیش از این نخستین همایش مسئولیت اجتماعی شرکت در صنعت پتروشیمی در ابتدای بهمن با حضور مدیران عامل شرکت های پتروشیمی برگزار شده بود.
موسسه محک به عنوان یک موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان از سال ۱۳۷۰ تا ۱۳۷۵ به صورت مستقیم به ارائه خدمات حمایت کودکان مبتلا به سرطان و خانواده های آنها می پرداخت. در دوره دوم از سال ۱۳۷۶ تا ۱۳۸۰ این مجموعه اقدام به احداث بیمارستان محک کرد. در دوره سوم فعالیت این موسسه با تغییر ساختار آماده هدایت و مدیریت یک بیمارستان فوق تخصصی شد. این موسسه از سال ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۰ نخستین برنامه راهبردی خود را اجرا کرد و اکنون در میانه اجرای دومین برنامه راهبردی خود برای دست یابی به ۴ ارزش اصلی این سازمان شامل شفافیت، پاسخگویی، قدرشناسی و زیبایی شناسی تلاش می کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا