اخبار

کیمیاران در ایران پلاست از استابیلایزر پروفیل خود رونمایی می کند

بسپار می نویسد، مدیرعامل شرکت تولیدی کیمیاران ضمن تاکید بر اهمیت و جایگاه منحصر به فرد نمایشگاه ایران پلاست در معرفی محصولات داخلی، آن را پیشانی و جبهه تبلیغاتی صنعت پتروشیمی برشمرد و از رونمایی محصول جدید استابیلایزر پروفیل در و پنجره در نمایشگاه نهم ایران پلاست خبر داد.

محمدتقی غیاثی در گفت‌وگو با ستاد خبری ایران پلاست ضمن تشریح دستاوردهای تولیدی خود تصریح می‌کند: زنجیره محصولات ما سال به سال رو به تکامل است و کیمیاران همواره کوشیده است همراه با هر نمایشگاه ایران پلاست دستاورد جدیدی را اول در بازار داخل وبعد در بازارهای صادراتی ارایه کند و محصول جدید این شرکت نیز با هدف پوشش این دیدگاه در نمایشگاه امسال رونمایی می‌شود.
کیمیاران تولیدکننده انواع افزودنی‌ها یا استابیلایزرهای پی.وی.سی است که ازسال ۱۳۷۳ فعالیت خود را آغازکرده و طی ۲۰ سال توانسته است ضمن پوشش نیاز بازار داخل، استابیلایزرهای پی.وی.سی را به صنایع برون مرزی هم صادر کند و به ادعای مدیرعامل کیمیاران سهم بسزایی در ارزآوری داشته باشد.
به گفته غیاثی مهمترین برنامه‌ این شرکت عرضه بیشتر محصولات در برابر تقاضای بازار است و برای نیل به این مهم و رسیدن به ارزآوری بالاتر برای کشور، اولویت‌های اصلی تولید بر روی کیفیت بالا و بسته‌بندی درجه یک متمرکز شده است.
به گفته مدیرعامل کیمیاران در حال حاضر۶۰ تا ۷۰ درصد سهم بازار داخل به این شرکت تعلق دارد و صادرات آن به کشورهای خاور دور و خاورمیانه هم ادامه دارد.
غیاثی نوآوری و تاکید بر تولید محصولات کیفی با توجه به استانداردهای بین‌المللی را در تصاحب سهم بازار داخل و خارج توسط این شرکت موثر می داند.
غیاثی می گوید : محصولات ایرانی به همت تولیدکنندگان نوآور داخلی با کیفیت و استاندارد مطلوب عرضه شده و قابلیت رفابت و حضور در بازار جهانی را دارد. برای حفظ این موقعیت، طبیعتا سعی می‌کنیم رقبای خارجی را کنار بگذاریم زیرا تولیدکننده ایرانی هستیم و شاید حضور رقیب داخلی را بپذیریم و با او تعامل کنیم اما حضور رقیب خارجی در بازار را برنمی‌تابیم و اجازه نمی‌دهیم کالایی مشابه آنچه در داخل تولید می‌شود وارد کشور شود.
به اعتقاد غیاثی ایران پلاست فرصت مغتنمی است که توان تولید کشور در آن به نمایش درمی آید و در شرایط کنونی، اهمیت عرضه محصولات نوین داخلی به اندازه‌ای است که باید تمام امکانات را بسیج کنیم تا در یک محیط ارام و بدون تنش، بهترین خدمات و سرویس‌های فروش و پس از فروش را در معرض دید بازدیدکنندگان داخلی و خارجی قرار دهیم و از این نمایشگاه که ویترین تولید داخلی است برای عرضه هر چه بهتر محصولات جدید بهره ببریم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا