اخبار

کیمیاران شب گذشته بیستمین سال فعالیت خود را جشن گرفت

شب گذشته، ششم مهرماه شرکت کیمیاران در هتل لاله تهران از میهمانانی پذیرایی کرد که برای جشن بیست سال فعالیت این شرکت گرد هم آمده بودند. در این مراسم آقای محمدتقی غیاثی مدیرعامل و بنیانگذار این شرکت پس از خوش آمد گویی به حاضرین در بخشی از سخنرانی خود گفت: کیمیاران کار خود را در زمان دولت سازندگی آغاز کرد. زمانیکه انواع افزودنی های پلیمری در نبود امکانات و تحریم ها به سختی از مرزهای غیررسمی وارد کشور می شدند و لزوم تولید داخلی آنها احساس می شد. این شرکت پس از دو سال تولید آزمایشی در سال 73 به تولید انبوه رسید و در حال حاضر مفتخریم اعلام کنیم که سهم شرکت کیمیاران از تولید جهانی پایدارکننده های PVC یک درصد است. این شرکت بیش از 60 درصد سهم بازار کشور را در بخش پایدارکننده های PVC برای مصارف لوله و اتصالات در اختیار دارد. بیش از 1800 تن در سال 1392 صادرات به کشورهای CIS و آسیای جنوب شرقی داشته ایم و سفارش هایی از کشورهای یونان لهستان و رومانی دریافت کرده ایم.
وی در پایان سخنان خود به این نکته اشاره کرد که امیدوار است “ساخت ایران” با افتخار و اقتدار بر روی محصولات صادراتی کشور حک شود. با تلاش امروز به امید آن روز.
در ادامه جلسه دختر فعال ایشان پشت تریبون رفت و در فضایی احساسی از رویاهای نوجوانی خود گفت که با حضور و تجهیز کارخانه و بخش آزمایشگاه و تحقیق و توسعه شرکت کیمیاران محقق شده است.
مجری این مراسم امید زندگانی بود و برنامه با موسیقی و اجراهای هنری ادامه پیدا کرد و با پذیرایی شام پایان یافت.
مشروح این گزارش را در بسپار شماره آینده بخوانید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا