اخبار

گفتگو بامحمدرضا شاکری، ماشین سازی پارسیان: ساخت نخستین ماشین Power Injection Molding

بسپار/ایران پلیمر می نویسد، محمدرضا شاکری، مدیرعامل ماشین سازی پارسیان در گفتگو با بسپار گفت: شرکت ما دارای سابقه ۲۵ ساله در صنعت ماشین آلات تزریق پلاستیک در ایران از ۱۰۰ تن تا ۱۳۰۰ است. ماشین های محدوده ۱۰۰، ۲۰۰ و ۳۰۰ تن ما به صورت  تاگری  و ماشین های ۸۰۰، ۱۰۰۰ و ۱۳۰۰ تن به صورت دو صفحه ای (two platen)است که تکنولوژی روز دنیا را دارند و ما تنها سازنده ماشین های دو صفحه ای در ایران هستیم و علاوه بر این قبل از دست یابی چینی ها به ساخت ماشین های دو صفحه ای ما به ساخت این ماشین آلات دست یافته بودیم. باید بگویم بزرگترین ماشین که ۱۳۰۰ تن است را ساخته ایم که هم اکنون در سه شرکت پیشرو پلیمر طبرستان، سبلان پلاستیک و شرکتی در تبریز مشغول به کار است که ۹ کیلو تزریق و ۱۳۰۰ تن قفل گیره دارد.

شاکری همچنین از ساخت اولین ماشین (Power Injection Moulding) PIM خبر داد که مناسب تزریق فلز و پلاستیک برای صنایع دفاع است. او گفت ما سرتیفیکت این کار را نیز دریافت کرده ایم و چینی ها هنوز به این تکنولوژی نرسیده اند و این ماشین در صنایع دفاع مشغول به کار است.


(ادامه  دارد …)

 

متن کامل این مصاحبه را در شماره ۱۸۱ام ماهنامه بسپار که در مهر ماه منتشر شده است بخوانید. 
 

در صورت تمایل به دریافت نسخه نمونه رایگان و یا دریافت اشتراک با شماره های ۰۲۱۷۷۵۲۳۵۵۳ و ۰۲۱۷۷۵۳۳۱۵۸ داخلی ۳ سرکارخانم ارشاد تماس بگیرید. امکان اشتراک آنلاین بر روی صفحه اصلی همین سایت وجود دارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا