اخبار

گفت و گوی اختصاصی بسپار با مدیرعامل هولدینگ تاپیکو، محمدحسن پیوندی/ ویژه نامه بسپار را در ایران پلاست بخوانید

بسپار می نویسد،  محمدحسن پیوندی، سالها در NPC مدیر برنامه ریزی بوده است. همین است که جنس این کار را خوب می شناسد. آن قدر با انرژی و با حرارت از فعالیت ها و اهداف و برنامه هایش در تاپیکو می گوید که اعتراف می کنم حتی به نیمی از پرسش هایی که از او داریم، نمی رسیم. 

شرکت سرمایه‌ گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو)، یکی از شرکت‌های وابسته به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) است که در یک دوره ۱۳ ساله،‌ بسیاری از مراحل رشد و توسعه را به سرعت پشت سر گذارده است. سنگ بنای اولیه این شرکت در بدو تاسیس با سرمایه ۱۰ میلیون ریال در سال ۱۳۸۱ گذارده شده است و اکنون جمع ارزش دارایی‌هایش به ۱۸۷.۰۰۰.۰۰۰ میلیون ریال می‌رسد.

تاپیکو با دراختیار داشتن ۳۲ شرکت مدیریتی و وابسته اصلی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع لاستیک و سلولزی، سهم قابل توجهی در تولید و اشتغال کشور دارد. هم اکنون بیش از ۱۸ هزار و ششصد و هفتاد  نفر بطور مستقیم در مجموعه شرکت‌های عضو هلدینگ تاپیکو مشغول به کار هستند. 

با این حال او مدیری است که همیشه در اتاقش بر روی خبرنگاران باز بوده و چهره اش گشاده. این می تواند نشانی از شفافیت او در امور مدیریتی اش باشد.   


(ادامه دارد …) 

متن کامل این گفت و گو را در شماره ۱۸۰ ماهنامه بسپار (ویژه نامه نمایشگاه ایران پلاست) که ۲۵ام شهریورماه منتشر می شود، بخوانید.
در صورت تمایل به دریافت نسخه نمونه رایگان و یا دریافت اشتراک با شماره های ۰۲۱۷۷۵۲۳۵۵۳ و ۰۲۱۷۷۵۳۳۱۵۸ داخلی ۳ سرکارخانم ارشاد تماس بگیرید. امکان اشتراک آنلاین بر روی صفحه اصلی همین سایت وجود دارد. 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا