اخبار

گفت و گوی بسپار با آربی وارتومیان، مدیرعامل سیلندر و مارپیچ آربی: فقط دولت می­ تواند گره ­های اقتصادی را باز کند

بسپار/ ایران پلیمر می نویسد، شرکت آربي يكي از قدیمی ترین ها در صنايع سيلندر و مارپيچ سازي، با حدود 25 سال تجربه در زمينه طراحي و ساخت قطعات در صنايع مرتبط است که در دستگاه های اکسترودر و تزریق کاربرد دارد. 

اين گروه توانايي ساخت انواع سيلندر و مارپيچ از قطر 25 ميليمتر تا 140 ميليمتر تا طول 2500 ميليمتر به صورت يك تكه و در ابعاد بالاتر به صورت چند تكه را دارد. صفر تا صد پروسه ی ساخت قطعات در شرکت آربی انجام می شود و تا زمانی که هستیم خدمات پس از فروش ارایه می­کنیم (با لبخند).

 وضعیت رویداد های نمایشگاهی به طور کلی در ایران خوب نیست. تهران پلاست هم امسال نسبت به سال گذشته کمی خلوت تر است که احتمالا به دلیل مسایل اقتصادی است. 

سیستم ایران پلاست از آنجایی که بین­ المللی است به طور کلی با تهران پلاست متفاوت است و در ایران پلاست شرکت­های خارجی حضور پر رنگ تری دارند. دستاورد ما در ایران پلاست بهتر بود چرا که به دلیل همین حضور پر رنگ تر شرکت­های خارجی مراجعه کنندگان نیز بیشتر هستند و کار ما نیز در معرض توجه بیشتری قرار می گیرد. متاسفانه مشکلات تولید زیاد است و راه برون رفت از آن هم مشخص. فقط دولت توانایی باز کردن گره های اقتصادی را دارد و می تواند تولید را ارتقا ببخشد که کار خاصی انجام نمی­ دهد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا