اخبار

گفت و گوی بسپار با آربی وارتومیان، مدیرعامل سیلندر و مارپیچ آربی: فقط دولت می­ تواند گره ­های اقتصادی را باز کند

بسپار/ ایران پلیمر می نویسد، شرکت آربی یکی از قدیمی ترین ها در صنایع سیلندر و مارپیچ سازی، با حدود ۲۵ سال تجربه در زمینه طراحی و ساخت قطعات در صنایع مرتبط است که در دستگاه های اکسترودر و تزریق کاربرد دارد. 

این گروه توانایی ساخت انواع سیلندر و مارپیچ از قطر ۲۵ میلیمتر تا ۱۴۰ میلیمتر تا طول ۲۵۰۰ میلیمتر به صورت یک تکه و در ابعاد بالاتر به صورت چند تکه را دارد. صفر تا صد پروسه ی ساخت قطعات در شرکت آربی انجام می شود و تا زمانی که هستیم خدمات پس از فروش ارایه می­کنیم (با لبخند).

 وضعیت رویداد های نمایشگاهی به طور کلی در ایران خوب نیست. تهران پلاست هم امسال نسبت به سال گذشته کمی خلوت تر است که احتمالا به دلیل مسایل اقتصادی است. 

سیستم ایران پلاست از آنجایی که بین­ المللی است به طور کلی با تهران پلاست متفاوت است و در ایران پلاست شرکت­های خارجی حضور پر رنگ تری دارند. دستاورد ما در ایران پلاست بهتر بود چرا که به دلیل همین حضور پر رنگ تر شرکت­های خارجی مراجعه کنندگان نیز بیشتر هستند و کار ما نیز در معرض توجه بیشتری قرار می گیرد. متاسفانه مشکلات تولید زیاد است و راه برون رفت از آن هم مشخص. فقط دولت توانایی باز کردن گره های اقتصادی را دارد و می تواند تولید را ارتقا ببخشد که کار خاصی انجام نمی­ دهد!

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا