اخبار

یک رزین پلی یورتان دیسپرسیونی UV پز جهت چوب معرفی شد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر می نویسد، شرکت Allnex اعلام کرد که تولید رزین پلی اورتان دیسپرسیونی UV پز جدیدی را جهت کاربرد در کف های چوبی و مبلمان آغاز کرده است. 

این رزین جدید با نام UCECOAT 2501 به بازار عرضه می شود. UCECOAT 2501 یک رزین آلیفاتیک فاقد VOC می باشد که در فرمولاسیون های پایه آب UV پز استفاده می شود. UCECOAT 2501 یک مایع سفید شیری می باشد که با توجه به قیمت اقتصادی ، دارای خواص کلی خوبی می باشد. 

این رزین دارای چسبندگی و تر کنندگی خوب به چوب است و بطور ویژه برای شفاف پوشه های مقاوم در برابر مواد شیمیایی و لمه های قهوه مناسب می باشد. UCECOAT 2501 دارای سازگاری خوبی با اکریلیک های پایه آب و هیبرید های موجود در بازار می باشد و فرمول نویسان را قادر می سازد تا عملکرد رنگ های بر پایه اکریلیک خود را بهبود دهند. UCECOAT 2501 عمدتا برای کاربرد های چوب و مبلمان استفاده می شود. این رزین همچنین دارای چسبندگی خوبی به محدوده گسترده ای از زیرآیند های پلاستیکی سخت و شیشه می باشد. خواص و مزایای اصلی UCECOAT 2501 به شرح زیر می باشند: 

– سازگاری عالی با محدوده گسترده ای از رزین های هیبریدی و رزین های اکریلیک پایه آب 

– غیر چسبناک بودن قبل از پخت 

– پایداری عالی 

– چسبندگی خوب به چوب، شیشه و پلاستیک ها.

Allnex قبلا با نام Cytec Industries فعالیت می کرد و یکی از بزرگترین تولید کنندگان رزین ها و مواد افزودنی جهت جوهر های چاپ، پوشش های ساختمانی، صنعتی، حفاظتی و خودرویی است.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا