اخبار

یک پوشش ضدخزه ی جدید معرفی شد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار می نویسد، شرکت Chugoku Marine Paints (CMP) اعلام کرد که با توجه به افزایش تنوع محصولات حاوی Selektope در بازار، محصول جدیدی را به پوشش های antifouling خود اضافه کرده است.

 این محصول جدید که با نام تجاری SEA GRANDPRIX 880HS PLUS عرضه می شود سومین محصول شرکت CMP می باشد که حاوی Selektope می باشد. CMP قبلا در August سال 2016 دو محصول SEAFLO NEO CF Premium و SEAFLO NEO-S Premium را معرفی کرده بود. این پوشش جدید بر پایه فناوری هیدرولیزه شدن می باشد و می تواند بر روی کشتی هایی که در دریا های عمیق تردد دارند اعمال شود.

این پوشش برای یک دوره خدمات دهی 90 ماهه مناسب می باشد. Selektope از رسوب موجودات ریز دریایی ( مثل barnacle ) بر روی بدنه کشتی جلوگیری می کند. به همین دلیل CMP عملکرد مناسب پوشش در حالت سکون را تا 45 روز تضمین می کند. Selektope یک ترکیب آلی غیر فلزی می باشد و دارای کارایی بسیار بالا در غلظت های مصرف بسیار پایین (حدود 0.1 درصد) می باشد. این ماده می تو.اند کارایی فرمولاسیون های حاوی مس را افزایش دهد. همچنین می تواند بطور کامل جایگزین مس گردد. به دلیل مصرف کم ، Selektope بر روی ساختار شیمیایی ، فام و عملکرد سایر زیست کش های مورد استفاده در فرمولاسیون اثری نمی گذارد. Chugoku Marine Paints تولید کننده رنگ های دریایی و صنعتی می باشد و دفتر مرکزی آن در Tokyo قرار دارد.
این شرکت در سال 1917 تاسیس شده است و دارای حدود 2300 کارمند می باشد. I-Tech یک شرکت سوئدی می باشد که در Gothenburg قرار دارد. I-Tech تولید کننده Selektope می باشد. I-Tech این محصول را بر پایه تحقیقات دانشگاهی توسعه داده است و از سال 2006 آن را با موفقیت در مقیاس تجاری تولید کرده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا