اخباراخبار ویژه

اختصاصی بسپار/ آنچه اینجا در K2022 در حال نمایش است/ Reifenhäuser غول ماشین سازی پلاستیک، حضور در نمایشگاه K2022 را تماما به زنان همکار خود سپرد/ نمایش نوآوری های Reifenhäuser در 4 غرفه!

بسپار/ ایران پلیمر امسال، تیم مدیریت پروژه K شرکت رایفن هاوزر منحصراً از زنان تشکیل شده است. مدیران پروژه، رهبران تیم، هماهنگ کنندگان و … این بار واقعاً همه جا زنان بودند.

به گفته این شرکت این نه تنها برای مهندسی مکانیک تا حدودی غیر معمول است، بلکه برای ساخت و ساز در نمایشگاه های تجاری نیز متعارف نیست.

 

در غرفه Reifenhäuser  چه خبر است؟

استفاده از پایداری به‌عنوان محرک موفقیت، بهره‌مندی از دیجیتالی‌سازی و افزایش بهره‌وری در ماشین آلات! اینها دستاوردهایی است که  Reifenhäuser امسال در غرفه خود در نمایشگاه K به نمایش گذاشته است.

Bernd Reifenhäuser، مدیر عامل گروه Reifenhäuser، توضیح می‌دهد: “جهان و صنعت ما با چالش‌های بزرگی روبرو هستند. عدم اطمینان، بی‌نظمی و سوالات بی پاسخ در بسیاری از موضوعات وجود دارد. با این حال آنها هیچ تاخیری را تحمل نخواهند کرد. اکنون زمان اقدام و عمل است. چالش‌ها را به فرصت‌ها تبدیل می‌کنیم. ما برای این کار دانش و همچنین راه‌حل‌های عالی و فوری در چمدان‌های خود داریم که با آن مشتریان و شرکای خود را قادر می‌سازیم تا این کار را انجام دهند.”

 

خطوط و اجزای Reifenhäuser در مجموع چهار غرفه نمایشگاهی

گروه Reifenhäuser در سه غرفه اختصاصی خود و یک غرفه مشترک در دوسلدورف حضور دارد. غرفه اصلی با مساحت تقریبی 1200 متر مربع در سالن 17 (C 22) قرار دارد و واحدهای Reifenhäuser Blown Film، Cast Sheet Coating‌ و Reicofil را به نمایش می‌گذارد. با کمک نمایش های دیجیتالی، ارائه‌های بصری و راه‌حل‌های مشخص برای محصولات نهایی، بازدیدکنندگان، می بینند که چگونه می‌توانند محصولات کاملاً قابل بازیافت را به طور اقتصادی تولید کنند، مواد بازیافتی را با خیال راحت پردازش کنند، خروجی خود را افزایش دهند و کل تولید را شبکه سازی کنند. برای اطمینان از تولید روان حتی پس از خرید، خدمات Reifenhäuser نشان می‌دهد که چگونه مشتریان می‌توانند بهترین بهره را از محصولات Reifenhäuser ببرند و بهره وری خود را با راه حل‌های مجدد، اصلاحات، برنامه‌های آموزشی و خدمات دیجیتال افزایش دهند.

متخصصان بخش واحد تجاری Reifenhäuser Extrusion Systems نیز نمونه کارهای خود را در دو غرفه دیگر نمایشگاه کرده اند. در سالن 11 (C16)، همه چیز حول اکسترودرها و پیچ ها می‌چرخد ​​- به ویژه برای پردازش مواد بازیافتی، حفاظت از سایش با عملکرد بالا برای قابلیت اطمینان و کارایی اقتصادی بالا ضروری است. آلیاژهای معروف محافظ سایش Reifenhäuser Reiloy برای ماردان ها بارها در آزمایش‌های مستقل تایید شده و ثابت می‌کنند که سرمایه‌گذاری در حفاظت از سایش با کیفیت بالا سودمند است.

در سالن 1 (D91) هم، Reifenhäuser Extrusion Systems ‌ نوآوری‌های خود را برای قالب‌های تخت و بلوک‌های هم اکستروژن و تعامل کاملاً هماهنگ آنها برای حداکثر بهره‌وری به نمایش گذاشته است.

 

بزرگترین نمایشگاه پلاستیک دنیا K2022 روز چهارشنبه چهارم آبان ماه به پایان می رسد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا