اخبار

10 درصد افزایش تقاضا برای تولید قطعات مینیاتوری پلیمری در کاربردهای پزشکی

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر  شرکت Plastikos ارائه دهنده خدمات قالب‌گیری تزریقی در حوزه پزشکی، تنوع سبد محصولی خود را با خرید دو ماشین تزریق در مقیاس میکرو بهبود داده است. این ماشین‌ها می‌توانند تا 0.3 اونس ماده را نیز قالب‌گیری کنند. به این ترتیب فروش قطعات پزشکی این شرکت در سال 2019 با تمرکز بر تقاضای زیادی که در حوزه تجهیزات مینیاتوری پزشکی وجود داشته، تا 10% افزایش یافته است.

آقای Rob Cooney مدیر کارخانه این شرکت می‌گوید: «Plastikos فرصتی را در نتیجه روند رو به رشد در صنعت پزشکی برای تولید قطعاتی ریز مایع و تجهیزات پوشیدنی شناسایی کرد. با لزوم کوچک شدن اندازه تجهیزات مورد استفاده از یک سو و تنوع فناوری‌های گلوگاه‌های داغ برای کاهش آن‌ها از سوی دیگر، ضروری است که بتوانیم قابلیت قالب‌گیری در اندازه‌های کوچک‌تر را نیز فراهم کنیم تا به این وسیله تضمین کنیم که از محفظه تزریق به خوبی استفاده شده و همه دفعات تزریق از یکنواختی برخوردارند. این ماشین‌آلات جدید انعطاف لازم را برای دستیابی به تقاضای مشتریان در تمام سطوح برای ما فراهم کرده است.»

این شرکت همچنین در حال به روزرسانی‌هایی در حوزه تکمیل فرایند ISO کلاس 7 برای بهداشت در تزریق میکرو و همچنین ربات‌هایی است که به صورت جانبی برای تولید این تجهیزات پزشکی به کار گرفته می‎شوند. انتظار می‌رود پس از تکمیل این فرایند، ظرفیت تولید تا 25% نیز افزایش یابد.

Philip Katen مدیر داخلی شرکت توضیح می‌دهد: «سرمایه‌گذاری پیوسته این شرکت در دو حوزه Plastikos و تجهیزات پزشکی Plastikos نشان دهنده تعهد ما به رشد و حمایت از حوزه تجهیزات پزشکی و گسترش سبد محصولی شرکت است.»

شرکت Plastikos بیش از 100 هزار متر مربع فضای تولید بهداشتی را به طراحی، تولید و مهندسی تجهیزات قالب‌گیری تخصیص داده است و حوزه اصلی تخصص آن در تولید پلاستیک‌ها شامل سامانه‌های دارورسانی، تجهیزات جراحی چشم و رابط‌های الکترونیکی است.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا