اخبار

11 هزار تن پلیمر 24 آبان ماه در بورس کالای ایران معامله شد

بسپار می نویسد، حجم معاملات محصولات پلیمری روز گذشته در بورس کالای ایران به ۱۱ هزار و ۱۷۵ تن رسید.

عرضه محصولات پلیمری ۱۸ هزار و ۳۲۳ تن و تقاضا آن بالغ بر ۳۵ هزار و ۵۲۳ تن بود.

با توجه به افزایش عرضه پلی پروپیلن ها در هفته های اخیر، رقابت برای پلی پروپیلن های نساجی امروز نسبت به هفته های گذشته کاهش یافت.

با این حال پلی پروپیلن های شیمیایی همچنان به دلیل حجم اندک عرضه ها، با رقابت از سوی معامله گران مواجه شدند.

به این ترتیب پلی پروپیلن نساجی SF۰۶۰ پتروشیمی پلی نار با حجم عرضه ۷۹۸ تن و تقاضای ۳۵۹۱ تن روبه رو شد، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۳۱۷ تومان و قیمت خرید آن هم ۳ هزار و ۶۴۹ تومان بود.

پلی پروپیلن نساجی ZH۵۵۲R نویدزرشیمی با حجم عرضه ۲۵۲ تن و تقاضایی معادل ۲ هزار و ۳۳۱ تن داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۳۱۷ تومان و نرخ خرید آن هم ۳ هزار و ۶۴۹تومان رقم خورد.

پلی پروپیلن نساجی ZH۵۵۰J این مجتمع هم با حجم عرضه ۲۵۲ تن ۱۲۶۰ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۳۱۷ تومان و نرخ خرید آن هم ۳ هزار و ۶۴۹ تومان رقم خورد.

پلی پروپیلن شیمیایی ZH۵۱۵MA نویدزرشیمی هم با حجم عرضه ۱۰۵ تن به میزان ۲۰۷۹ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزارو ۵۲۴ تومان و نرخ خرید آن هم ۳ هزار و ۸۷۷ تومان بود. همچنین پلی پروپیلن شیمیایی ZH۵۰۰M این مجتمع هم با حجم عرضه ۶۳ تن ۴۴۱ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۳۱۷ تومان و با قیمت ۳ هزارو ۶۴۹ تومان مورد معامله قرار گرفت.

در همین حال پلی اتیلن سنگین فیلم EX۵ پلیمر کرمانشاه و پلی اتیلن سنگین لوله CRP۱۰۰N پتروشیمی مارون هم با نرخ پایه مورد معامله قرار گرفتند و بخشی از تناژ عرضه آنها نیز وارد سیستم مچینگ شد.

منبع: پایگاه خبری بورس کالای ایران

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا