اخبار

AkzoNobel ظرفیت تولید پوشش های پودری را افزایش می دهد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر  AkzoNobel در حال سرمایه گذاری برای افزایش ظرفیت تولید پوشش های پودری در کارخانه Como ایتالیا می باشد. AkzoNobel حدود 20 میلیون یورو در این کارخانه سرمایه گذاری خواهد کرد. AkzoNobel قصد دارد با این سرمایه گذاری ها موقعیت خود در بازار پوشش های پودری را استحکام بخشد و بر روی تولید محصولات سبز تمرکز بیشتری داشته باشد.

در حال حاضر کارخانه Como بزرگترین کارخانه AkzoNobel در اروپا برای تولید پوشش های پودری می باشد. AkzoNobel قصد دارد ظرفیت تولید این کارخانه را به منظور تولید پوشش های اتومبیلی به میزان قابل توجهی افزایش دهد. این واحد جدید از کارخانه Arnsberg آلمان پشتیبانی استراتژیک می نماید. این سرمایه گذاری به دنبال سرمایه گذاری در چین و ویتنام جهت افزایش کارخانه های سبز و افزایش تولید محصولات دوستدار محیط زیست انجام شده است. این سرمایه گذاری در کارخانه Como در حالی انجام می شود که AkzoNobel در ماه August ظرفیت تولید کارخانه خود در Amata Industrial Park (واقع در ویتنام) را به میزان قابل توجهی افزایش داده بود.

در این کارخانه ظرفیت تولید پوشش های دریایی و حفاظتی و پوشش های چوب افزایش داده شده است. سرمایه گذاری دیگر AkzoNobel در کارخانه Guangzhou چین بوده است. AkzoNobel قصد دارد تمام تولیدات این کارخانه را به پوشش های پایه آب اختصاص دهد. با تکمیل این پروژه استفاده مجدد از آب تا 70 درصد افزایش و تولید فاضلاب تا 50 درصد کاهش خواهد یافت. در نتیجه شرکت AkzoNobel به هدف خود که استفاده 100 درصدی از آب بازیافتی تا سال 2030 می باشد نزدیک خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا