اخبار

AkzoNobel سه خط تولید جدید به پوشش های پودری خود اضافه می کند

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر ​AkzoNobel اعلام کرد که قصد دارد سه خط تولید جدید پوشش های پودری به کارخانه Changzhou چین اضافه کند. این کارخانه بزرگترین کارخانه AkzoNobel در جهان می باشد. AkzoNobel با سرمایه گذاری ۳ میلیون یورویی سه خط تولید جدید شامل پوشش های پودری اکریلیک ، پوشش های پودری متالیک و پرایمر های پودری جهت بخش خودرویی را به کارخانه Changzhou اضافه خواهد کرد.

این سرمایه گذاری توانایی AkzoNobel برای تولید محصولات با کیفیت در چین را افزایش می دهد. به گفته Thierry Vanlancker مدیر AkzoNobel ، چین یک منطقه با اهمیت بالا می باشد و بازار خوبی برای پوشش های پودری می باشد. این سرمایه گذاری اخیر توانایی شرکت را برای تامین نیاز های داخلی تقویت می کند و باعث بهبود وضعیت زنجیر تولید و تامین می شود. به گفته Mark Kwok رئیس AkzoNobel China/North Asia ، تولید در منطقه برای برآورده کردن نیاز های مشتریان دارای اهمیت زیادی می باشد. کارخانه Changzhou دارای یک نقش استراتژیک در توسعه تجارت AkzoNobel در چین می باشد.

کارخانه Changzhou در سال ۲۰۱۲ تاسیس شده است. در این کارخانه هم پوشش های پودری و هم پوشش های مایع شامل رنگ های تزیینی ، پوشش های حفاظتی و رنگ های اتومبیلی تولید می شود. تولید پوشش های پودری در این کارخانه از سال ۲۰۱۸ آغاز شده است. تولیدات این کارخانه تقریبا برای تمام صنایع استفاده می شوند و تمام ناحیه چین شرقی را تامین می کند. AkzoNobel بزرگترین تولید کننده پوشش های پودری در جهان می باشد و این پوشش ها را به بیش از ۳۰۰۰۰ مشتری در سرتاسر جهان عرضه می کند. پوشش های پودری آن در بخش های مختلف شامل ساختمانی ، اتومبیلی ، مبلمان ، IT و کاربرد های صنعتی استفاده می شوند.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا