اخباراخبار ویژه

اختصاصی بسپار/ AkzoNobel موقعیت خود را در بازار پوشش های وسایل نقلیه الکتریکی بهبود می دهد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر  بخش پوشش های پودری شرکت AkzoNobel با توسعه فناوری های پیشرفته به تامین نیاز های در حال رشد خواهد پرداخت.

تولید کنندگان وسایل نقلیه الکتریکی (EVs) و قطعات برای حفاظت موتور ها ، سامانه باتری و واحد های ذخیره الکتریسیته نیاز به پوشش های تخصصی دارند. AkzoNobel می تواند با پوشش های پودری و گروه متخصص فنی خود این نیاز ها را برآورده سازد. به گفته Daniela Vlad مدیر بخش پوشش های پودری AkzoNobel ، محصول Resicoat این شرکت بیش از 50 سال است که در محدوده گسترده ای از عایق های الکتریکی و کاربرد هایی که نیاز به مقاومت حرارتی بالا دارند با موفقیت مورد استفاده قرار گرفته است.

این شرکت قصد دارد با محصولات Resicoat و Interpon خود بازار خودرو های الکتریکی را بدست آورد. پوشش های پودری شرکت AkzoNobel بر روی بدنه خودروها، داخل خودرو و رینگ چرخ استفاده شده اند. استفاده از محصولات AkzoNobel در خودرو های الکتریکی می تواند به افزایش طول عمر باتری ها و دوام وسایل نقلیه کمک کند. تحقیقات نشان داده است که بازار جهانی وسایل نقلیه الکتریکی از 140 میلیارد دلار در سال 2019 به 700 میلیارد دلار در سال 2026 افزایش پیدا خواهد کرد. AkzoNobel قصد دارد با توجه به تخصص و دانش فنی بالای خود موقعیت خود را در بازار پوشش های وسایل نقلیه الکتریکی تقویت کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا