اخباراخبار ویژه

AkzoNobel پوشش ­های پودری خود را برای حفظ بهداشت، بهبود می ­بخشد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر افزایش تقاضا برای محصولاتی که می ­توانند به حفظ بهداشت کمک کنند باعث شد شرکت AkzoNobel  ویژگی­های ضدمیکروبی را به پوشش­های پودری D1000 و 2000 را اضافه کند.

محصولات سری Interpon AM از جمله محصولات ضد میکروبی شرکت هستند که به عنوان پوشش سطوح مراکز بهداشتی مانند بیمارستان­ها و کلینیک­ها مورد استفاده قرار می­ گیرند. از میان این سری از تولیدات Interpon D AM اولین محصولی است که می تواند بر روی سطح داخلی مختلف مانند قاب پنجره ­ها، سقف اتاق، درب­های فلزی و آسانسور مورد استفاده قرار بگیرد.

دانیل ولد، مدیر تجارت پوشش­های پودری AkzoNobel می گوید: “تاکید بیشتر مشتریان بر روی حفظ بهداشت به این معنی­ست که ما باید راه­های بیشتری برای حفاظت افراد در برابر آلودگی­ها پیدا کنیم و به هم برای رعایت بهتر و بیشتر بهداشت در محیط کار و زندگی کمک کنیم. Interpon D AM راهکاری مناسب برای حفظ بهداشت سطوح ساختمانی­ست و تاثیرگذاری طولانی و عملکرد بسیار خوبی دارد.”

یکی دیگر از موضوعات مهم در زمینه­ ی تولید پوشش­های ضدمیکروبی، حفظ ویژگی­های مکانیکی، پایداری و ظاهری پوشش مانند ظاهر فلزی، بافت درشت و یا ریز سطح است که باید پس از اضافه کردن خاصیت ضدمیکروبی به پوشش همچنان پابرجا باشد. همه­ی این­ها مواردی است که باید در مورد هر محصول جدید که به تناسب نیاز مشتریان تولید می­ شود، در نظر گرفته شود.

همچنین استفاده از تکنولوژی ضد میکروبی BioCote® در محصول Interpon D AM موجب شده است سطح ماندگاری بهتری داشته باشد و پوشش برای مدت طولانی ­تری خاصیت ضد میکروبی خود را حفظ کند. استفاده از این تکنولوژی باعث شده است 99.99% از میکروب­های موجود بر روی سطح از بین بروند. BioCote®  یک شرکت تامین کننده­ی محلول­های ضد میکروبی است که بیش از 25سال در زمینه­ی تولید این محصولات تجربه دارد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا