اخبار

AkzoNobel یکی از پیشروترین واحدهای تولید رنگ تزیینی را در انگلیس افتتاح کرد

گر.ه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر می نویسد، شرکت AkzoNobel بطور رسمی یکی از پیشرفته ترین کارخانه های رنگ جهان را در Ashington انگلیس افتتاح کرد. 

این کارخانه با بیش از ۱۰۰ میلیون یورو سرمایه گذاری تاسیس شده است و بزرگترین سرمایه گذاری شرکت AkzoNobel در بخش رنگ های تزیینی می باشد. این کارخانه مرکز جدید تولید برای Dulux خواهد بود. کارخانه Ashington از منابع مختلف انرژی های تجدید پذیر مثل سل های خورشیدی و یک بویلر biomass استفاده می کند.

AkzoNobel تخمین می زند میزان دی اکسید کربن تولید شده به ازای تولید هر لیتر رنگ در این کارخانه جدید نسبت به سایر کارخانه ها حدود ۵۰ درصد کاهش خواهد یافت. تمام فناوری های تولید در این کارخانه با یک سامانه رایانه ای کنترل می شود. 

هر فعالیتی از سفارش مواد اولیه تا حمل و نقل محصول نهایی می تواند بدون دخالت کاربران آغاز شود. در این کارخانه تمام محصولات AkzoNobel شامل Dulux, Dulux Trade, Cuprinol, Polycell, Hammerite و Armstead می تواند تولید شود. افتتاح این کارخانه AkzoNobel را قادر می سازد تا تولید خود در انگلیس را دو برابر کرده و به ۲۰۰ میلیون لیتر در سال برساند. این میزان رنگ برای رنگ آمیزی تمام اتاق های خواب ، اتاق های پذیرایی ، حمام ها و آشپزخانه های موجود در بریتانیا کافی است!

این کارخانه در زمینی به مساحت ۱۰۰ هزار متر مربع ساخته شده است و قابلیت توسعه آن در صورت افزایش تقاضا وجود دارد. در واحد Ashington آموزش نقاشان نیز انجام می شود و این مرکز پش از مرکز Slough دومین مرکز آموزش AkzoNobel در بریتانیا می باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا