اخباراخبار ویژه

ترجمه اختصاصی بسپار/ AKZONOBLE پوشش پودری پروژه ی لوله ی انتقال آب در چین را تامین می کند

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر یکی از بزرگترین پروژه های زیرساختی در چین استفاده از پوشش های پودری در داخل لوله های آب است که Akzonoble این پوشش های پودری را تامین می کند. برای انجام این پروژه، شرکت Guangdong Water، طی توافق نامه ای، برای اجرای پروژه جمع آوری منابع آبی رودخانه ی Pearl از پوشش Resicoat R2 استفاده می کند. این پروژه یکی از بزرگترین پروژه ها در زمینه ی انحراف آب در استان Guangdong است.
پوشش Resicoat R2 شرکت Akzonoble به طور خاص برای مصرف در صنعت آشامیدنی تولید شده است. این پوشش در شیرها، اتصالات و لوله های آب کاربرد دارد. دانسیته و سختی بالای پوشش باعث می شود مقاومت به سایش بسیار بالایی داشته باشد و همچنین در برابر تغییر شکل و خوردگی مقاومت خوبی از خود نشان دهد. همه ی این ویژگی ها باعث می شود طول عمر لوله ها افزایش پیدا کند. این پوشش، مجوز ایمنی کاربرد در صنعت آب آشامیدنی چین را دریافت کرده است.
این پروژه برای آبرسانی مطمئن به ۵۰ میلیون انسان انجام می شود. این طرح از یک خط لوله ی اصلی، یک خط انشعاب، سه ایستگاه پمپاژ و چهار مخزن ذخیره سازی تشکیل شده است. Daniela Vlad، مدیر تجارت پوشش های پودری Akzonoble می گوید، ما تجربه های زیادی در زمینه ی آب آشامیدنی و پروژه های لوله کشی داریم و همچنان تلاش می کنیم سهم خود را در بهبود زندگی انسان ها با استفاده از پوشش های سازگار با محیط زیست و با قابلیت های بالا انجام دهیم. ما از اینکه در این پروژه همکاری می کنیم بسیار خوشحالیم و از محصولی استفاده می کنیم که بتواند حفاظت کاملی از خط لوله ی جدید انجام دهد.
Karen Yin، مدیر بخش پوشش های پودری در آسیای جنوبی در این زمینه بیان می گوید، اعمال پوششی ایمن و سازگار با محیط زیست در این پروژه باید این اطمینان را حاصل کند که آب با کیفیت مناسب انتقال پیدا می کند. محصولات Resicoat ما می توانند نقش مهمی در پوشش های تماسی با آب آشامیدنی ایفا کرده و هم راستا با آیین نامه های حفاظتی و زیستی باشد.
شرکت Akzonoble تجربه های مهمی در زمینه ی خط لوله های آب آشامیدنی در کشورهایی مانند آمریکا، کره ی جنوبی و خاور میانه دارد. برای مثال این شرکت تجربه ی تامین پوشش خط لوله ی آب Tulalip در واشنگتن را دارد. لازم به ذکر است از محصولات resicoat در صنایع دیگری مانند باتری ماشین های برقی، روتورها و استاتورها، نفت و گاز، شیرهای آتش نشانی، اتصالات لوله و میلگرد و صنایع مشابه کاربرد دارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا