اخبار

Allnex رزین UV پز پایه آب جدیدی برای پوشش چوب معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر Allnex اعلام کرد که تولید رزین UV پز پایه آب جدیدی را آغاز کرده است. این رزین جدید که با نام تجاری UCECOAT 7738 به بازار عرضه می شود برای کاربرد در چوب های صنعتی بویژه در سامانه های شفاف و سفید توسعه داده شده است.

UCECOAT 7738 جدید ترین رزین پایه آب UV پز تولید شده بوسیله allnex می باشد. این محصول یک دیسپرسیون پلی اورتانی UV پز می باشد که برای پوشش های چوب سفید و شفاف استفاده می شود. این رزین فاقد قلع بوده و نیازی به برچسب ندارد. ویژگی اصلی این رزین ، ایجاد سختی بالا و مقاومت عالی در برابر لکه ها در هر دو نوع پوشش (شفاف و سفید) می باشد در حالیکه دارای انعطاف پذیری بالایی نیز می باشد.

UCECOAT 7738 بعنوان یک راه حل پایه آب جدید موقعیت allnex را بعنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات سبز و زیست سازگار استحکام می بخشد. این دیسپرسیون جدید علاوه بر آنکه فاقد قلع می باشد نیازی به برچسب ندارد. این نشان دهنده این است که UCECOAT 7738 دارای ترکیبات آلی فرار (VOC) بسیار پایینی می باشد و با قوانین ecolabel مطابقت دارد. مزایای اصلی رزین UCECOAT 7738 به شرح زیر می باشد. – براقیت بسیار بالا و خشک شدن بصورت tack-free قبل از پخت. – ایجاد حالت آینه ای بر روی زیرآیند های مات – توازن خوب بین سختی و انعطاف پذیری – چسبندگی عالی ، مقاومت سایشی و خراشی خوب – پایداری عالی در انبارداری – خروج خوب آب (good water release)  . به گفته Cedric D’Hulst مدیر بازاریابی پوشش های صنعتی (radcure) ، بازار پوشش های UV پز پایه آب در حال رشد سریع می باشد و توسعه این محصولات برای برآورده کردن نیازمندی های قوانین سختگیرانه جدید بسیار مهم می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا