اخبار

Allnex چین به فناوری تولید دیسپرسیون های آب پایه ی آکریلیک برای اعمال بر روی فلز دست پیدا کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر شرکت Allnex چین به فرمولاسیون دیسپرسیون های پایه آب جدید آکریلیکی به نام های SETAQUA®️ DTM 6918 و SETAQUA®️ DTM 6919 برای کاربرد بر روی سطح فلز، دست پیدا کرد. پوشش ها بر پایه ی این محصولات میزان VOC بسیار کمی تولید می کنند. این محصولات همچنین براقیت بالا، مقاومت خوردگی زیاد و همچنین چسبندگی به انواع محتلف زیرآیند را ایجاد می کنند.
این محصولات می توانند راهکاری برای حفاظت در برابر خوردگی فلزات در صنایع مختلفی از جمله ماشین آلات ساختمانی و وسایل حمل و نقل باشند. با استفاده از این محصولات می توان به تعادل خوبی میان عملکرد بالای محصول و قیمت مناسب آن دست پیدا کرد. این شرکت، همچنین جایزه ی فناوری Ringier در چین را به دلیل عملکرد منحصربه فرد و ویژگی های مثبت زیست محیطی این دو محصول دریافت کرده است. این جایزه ی نوآوری توسط گروهی از صنعتگران و متخصصان خبره مورد ارزیابی قرار می گیرد و در صنعت پوشش چین به رسمیت شناخته می شود. این جایزه نشان می دهد allnex یکی از شرکت های بزرگ در صنعت رزین های پوششی به حساب می آید.
David Qiu مدیر فروش و توسعه ی تجارت این شرکت در چین گفت، بازخوردهای مثبتی که از مشتریان اصلی خود گرفته ایم نشان می دهد چسبندگی خوب، براقیت و مقاومت در برابر آب، ویژگی هایی هستند که این پوشش پس از اعمال مستقیم بر روی فلز از خود نشان می دهد. ما از دیدن عملکرد این محصول به عنوان یک تجربه ی جدید برای فرمولاسیون های آب پایه در تجارت چین، شگفت زده هستیم.
استفاده از این دو محصول به همراه SETAQUA®️ DTM 6850 و SETAQUA®️ DTM 6899 ویژگی های کاملی را برای زیرآیند ایجاد می کند. پوشش که در فرمولاسیون آن دو محصول SETAQUA®️ DTM 6850 و SETAQUA®️ DTM 6899 به کار روند، حتی بدون حضور عوامل بازدارنده ی خوردگی، محافظت کاملی را از سطح فلز ایجاد می کنند. همچنین، رنگ های تک جزیی که با استفاده از این دو محصول تولید می شوند، به سادگی فرموله شده و می توان آن ها را به سادگی اعمال کرد. همچنین میزان هدر رفت رنگ در این محصولات به مقدار زیادی کاهش پیدا می کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا