اخبار

Archroma درخشان کننده نوری دارای تاییدیه FDA معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر Archroma اعلام کرد که یک درخشان کننده نوری جدید که بطور ویژه برای کاغذ و بسته بندی مواد غذایی طراحی شده است را معرفی کرده است.

این درخشان کننده نوری جدید با نام تجاری Leucophor AFCN liq به بازار عرضه می شود. این درخشان کننده نوری بوسیله US Food and Drug Administration (FDA) برای استفاده در کاربرد هایی که در تماس مستقیم با مواد غذایی هستند مورد تایید قرار گرفته است. زندگی شهری و دیجیتالی به سرعت سبک زندگی را تغییر داده است. مردم در سرتاسر جهان به خرید و مصرف کالا ها می پردازند.

یکی از بخش های در حال رشد ، ظروف مواد غذایی ساخته شده از منابع تجدید پذیر مثل کاغذ و مقوا می باشد. باید اطمینان حاصل شود که ظروف مقوایی مواد غذایی فاقد مواد خطرناک برای مصرف کننده می باشند. Leucophor AFCN liq طبق FDA Food Contact Notification 1921 که از 9 ماه November سال 2018 اجرایی می شود دارای تاییدیه برای استفاده در مقوا و کاغذ های در تماس مستقیم با مواد غذایی می باشد. Leucophor AFCN liq بطور ویژه برای استفاده در فرمولاسیون پوشش هایی که حاوی پلی وینیل الکل (PVOH) ، کربوکسی متیل سلولز (CMC) یا کازئین بعنوان بایندر ثانویه می باشند مناسب می باشد.

Leucophor AFCN liq یک درخشان کننده نوری دی سولفونه می باشد. به گفته Andrew Jackson ، مدیر بخش محصولات درخشان کننده نوری ، تقاضا برای بسته بندی های غذایی ساخته شده از کاغذ و مقوا در حال افزایش است و این درخشان کننده نوری جدید برای برآورده کردن این نیاز ها توسعه داده شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا