اخبار

Autonomic افزودنی های خود ترمیم شونده جدیدی را معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر می نویسد، Smart Coatings رویدادی است که در آن فناوری های جدید در زمینه پوشش ها، پلیمر های با عملکرد ویژه و فرآیند ها بررسی می شود. Smart Coatings 2018 از ۲۸ ماه Feb تا ۲ ماه March در Orlandoامریکا برگزار شد.

 Autonomic Materials در این رویداد افزودنی های خود ترمیم شونده خود را معرفی کرد. این افزودنی ها در پوشش های با عملکرد بالا استفاده می شوند و صدمات وارده بر پوشش را بلافاصله ترمیم می سازند. 

افزودنی های خود ترمیم شونده باعث بهبود مقاومت خوردگی ، چسبندگی و عمر سرویس دهی پوشش ها می شوند. این افزودنی ها در کاربرد های مختلفی شامل سامانه های با عملکرد بالا جهت صنایع نفت و گاز و کاربرد های صنعتی استفاده می شوند. Dr. Gerald Wilson سمیناری با عنوان بهبود مقاومت خوردگی پوشش ها از طریق عوامل ترمیم کننده میکرو کپسوله شده ارائه کرد. Gerald دارای بیش از ۱۵ سال تجربه در زمینه طراحی مواد خود ترمیم شونده می باشد. افزودنی های خود ترمیم شونده شرکت Autonomic Materials جهت پوشش های با عملکرد بالا ، چسب ها و درزگیر ها اولین محصولات در نوع خود می باشند که بطور تجاری در دسترس می باشند. این افزودنی ها با جلوگیری از تخریب پوشش صدمه دیده به حفظ سرمایه و پول مشتریان کمک می کنند. 

در لحظه ایجاد صدمه، میکرو کپسول ها ترکیبات محافظی آزاد می کنند که زیرآیند را پر کرده و مانع تخریب و زنگ زدگی می شوند. بعضی از محصولات Autonomic به شرح زیر می باشد: AmpArmor 1000 Series سامانه کپسوله دو لایه ( پلیمر سیلیکونی فعال با قابلیت سخت شدن در زیر آب) که برای پوشش های حفاظتی صنعتی و چسب ها مناسب است. AmpArmor 2000سامانه کپسوله تک لایه که برای پوشش های پودری ، پوشش های حفاظتی ، کامپوزیت ها و چسب ها مناسب است. AmpArmor 3000سامانه کپسوله تک لایه بر پایه الکید های عاملدار که برای پوشش های بتن ، چوب ، زیر بدنه اتومبیل و پوشش های حفاظتی مناسب است. شرکت Autonomic Materials, Inc. در سال ۲۰۰۵ بوسیله Dr. Scott White تاسیس شده است. White پروفسور aerospace engineering دانشگاه Illinois می باشد. AMI فعالیت تجاری خود را در اواخر سال ۲۰۰۷ با تاسیس آزمایشگاه و تاسیساتی درChampaign, Il آغاز کرده است.

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا