اخبار

Axalta مرکز آموزش جدیدی برای رنگ های خودرویی افتتاح کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر Axalta اعلام کرد که یک مرکز پیشرفته آموزش اعمال رنگ های خودرویی را بطور رسمی در Midrand, Johannesburg افتتاح کرده است. این شرکت در اواخر سال 2018 نیز یک مرکز آموزشی در همین شهر افتتاح کرده بود.

در این مرکز آموزشی 1000 متر مربعی رنگ های خودرویی با نام های تجاری Spies Hecker ، Standox ،  Duxone ، Challenger و Nason Finishes به نمایش گذاشته می شود. این مرکز آموزش جدید علاوه بر فضایی برای آموزش تئوری شامل دو اتاقک اسپری ، دو اتاق آماده سازی و دو اتاق اختلاط (mixing) می باشد که همگی با جدید ترین فناوری ها مجهز شده اند. به گفته Hannes Kloppers ، Axalta تصمیم گرفته است با ارائه بهترین خدمات فنی در سرتاسر جهان نیاز مشتریان خود را برطرف سازد. Axalta مراحل رنگ آمیزی را به نقاشان آموزش می دهد. در این مرکز آموزش جدید امکان کار با آخرین محصولات و تجهیزات در یک مکان پیشرفته فراهم شده است.

این مرکز آموزشی طوری طراحی شده است که یک تجربه عالی برای نقاشان ایجاد شود و آنها با مهارت بیشتر و کارایی بیشتر به کارگاه های خود باز گردند. برای کاهش مصرف انرژی ، اتاقک های اسپری با یک سامانه کمکی حرکت دهنده هوا مجهز شده اند که جریان هوای گرم و فیلتر شده را از گوشه ها وارد می کند. این سامانه باعث افزایش سرعت خشک شدن رنگ تا 35 درصد می شود. اتاقک های اسپری با سامانه اتوماتیک جریان هوا مجهز هستند که نیازی به کاربر ندارند. در اتاقک های اسپری بوسیله لامپ های LED نور درخشان مشابه نور طبیعی خورشید ایجاد می گردد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا