اخبار

Axalta پوشش رویه منعطف جدیدی به محصولات Imron اضافه کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر  Axalta پوشش رویه منعطف جدیدی به پوشش های صنعتی با عملکرد بالای Imron اضافه کرد. این محصول جدید با نام تجاری Imron 3.5+FX Flexible Topcoat به بازار عرضه می شود. فرمولاسیون جدید انعطاف پذیری بالا و ازدیاد طول بهبود یافته ای داشته و باعث مقاومت خوب در برابر خمش بدون ایجاد ترک می شود. Imron 3.5+FX Black Flexible Topcoat یک پوشش با عملکرد بالا می باشد که مقاومت آب و هوایی عالی، وضوح تصویر (DOI) بالا و براقیت بالا جهت کاربرد های صنعتی ایجاد می کند.

خواص انعطاف پذیری عالی آن را به گزینه مناسبی جهت تولید کنندگان تهویه هوا و تولید کنندگان قطعات فلزی بویژه در مواردیکه انعطاف پذیری اهمیت بالایی دارد تبدیل کرده است. این پوشش پلی اورتان دو جزئی طوری فرموله شده است که جریان پذیری خوب و همتراز شوندگی و ظاهر عالی ایجاد می کند. به گفته Eric Kwasnicka مدیر بخش صنعتی Axalta در امریکای شمالی امروزه انعطاف پذیری به یک نیاز مهم جهت بسیاری از تولید کنندگان تبدیل شده است. Axalta از اینکه محصول جدیدی برای برآورده کردن این نیاز توسعه داده است خوشحال است.

Imron 3.5 Black Flexible Topcoat برای جلوگیری از ایجاد ترک یا chipping و بهبود طول عمر خدمات دهی طراحی شده است. پوشش های Imron نماینده نسل جدید فناوری اورتان می باشند که حفاظت طولانی مدت ، دوام عالی و حفظ رنگ خوب در محدوده گسترده ای از صنایع ایجاد می کنند. این محصولات با کیفیت بالا جهت کمک به افزایش سرعت تولید فرموله شده اند و به آسانی با قلم مو ، غلتک یا اسپری قابل اعمال می باشند. همچنین دارای زمان خشک شدن کوتاهی می باشند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا