اخبار

Axalta پوشش های پلی اورتان فاقد فرمالدهید جهت چوب معرفی کرد

گروه ترجممه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر  Axalta خط پوشش پلی اورتان جدید فاقد فرمالدهید را جهت حفاظت و بهبود ظاهر سطوح چوبی معرفی کرد. اضافه کردن خط محصولات Imron Industrial Wood نشان دهنده توسعه رسمی Axalta در بازار پوشش های پلی اورتان چوب می باشد. معرفی محصول دیگری در خط محصولات با عملکرد بالای Imron Industrial و معرفی آن به بازار چوب یک پیشرفت خوب برای Axalta می باشد.

نام تجاری Imron Industrial همواره با کیفیت بالا و عملکرد بالا شناخته می شود. به همین دلیل مشتریان به استفاده از محصولات پوشش های پلی اورتان چوب جدید تمایل دارند. محصولات پلی اورتان های Imron Industrial بر اساس یک فناوری پیشرفته تولید می شوند. این محصولات طوری طراحی شده اند که براقیت بالا و دوام بالایی داشته باشند و اعمال آنها نیز ساده باشد.

این خط جدید برای سطوح چوبی داخل ساختمان طراحی شده است و عمدتا برای کابینت های آشپزخانه و حمام ، میز و صندلی ها و مبلمان اداری استفاده می شود. این محصولات با دوام در برابر آسیب های ناشی از سایش و مواد شیمیایی مقاوم می باشند. این محصولات بوسیله انواع مختلف اسپری قابل اعمال می باشند و دارای زمان خشک شدن کوتاهی می باشند. مشتریان فعلی Axalta و آنهایی که به تازگی از محصولات Imron Industrial استفاده کرده اند باید مطمئن باشند که از یکی از جدید ترین و با دوام ترین محصولات موجود در بازار استفاده کرده اند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا