اخبار

BANDERA حامی طلایی چهارمین سمینار فیلم های ترموپلاستیک چند لایه مخصوص کاربردهای بسته بندی، کانورتینگ و فیلم کشاورزی در ایتالیا

بسپار می نویسد، مجله پلاست چهارمین دوره سمینار فیلم های ترموپلاستیک چند لایه مخصوص کاربردهای بسته بندی، کانورتینگ و فیلم کشاورزی را برگزار می نماید.

این رویداد با حضورسخنرانان فنی و متخصصان دنیای بسته بندی و converting، نمایندگان شرکت های ماشین آلات تولید کننده فیلم ، مشاوران و اعضای شرکت های بزرگ که مصرف کننده نهایی فیلم های بسته بندی و کشاورزی هستند برگزار می شود.
شرکت Bandera نیز همچون دوره های گذشته در این سمینار به معرفی ماشین آلات و آخرین تکنولوژی روز این کارخانه می پردازد و از جمله حمایت کنندگان طلایی این سمینار می باشد.
محورهای اصلی این سمینار به شرح زیر می باشد:
مواد ترموپلاستیک جدید، مستربچ، مواد افزودنی، تکنولوژی اکستروژن فیلم، بازیافت ، کاربرد های خلاقانه فیلم های چند لایه، قوانین و بازارهای مصرف جدید
چهارمین سمینار فیلم های چند لایه ترموپلاستیک فرصتی مغتنم برای متصدیان بخش فیلم های بسته بندی، converting، و کشاورزی می باشد که علاقه مند به آخرین تکنولوژی روز در زمینه مواد، ماشین آلات و کاربرد هستند.
این سمینار در تاریخ 5-6 نوامبر 2015 (14-15 آبان 94)در هتل Sheraton در کنار فرودگاه مالپنزا شهر میلان ایتالیا برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88787883 تماس حاصل فرمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا