اخبار

BASF دو هم تراز کننده جدید با سازگاری استثنایی معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمرBASF اعلام کرد که تولید دو همتراز کننده جدید بر پایه پلی اکریلات را آغاز کرده است. این دو همتراز کننده جدید با نام های تجاری Efka FL3750 و Efka FL3755 به بازار عرضه می شوند. Efka FL3750 و Efka FL3755 دو همتراز کننده جدید می باشند که بطور ویژه برای استفاده در تمام پوشش های پایه حلال و پوشش های فاقد حلال توسعه داده شده اند.

این محصولات دارای سازگاری عالی با محدوده گسترده ای از رزین های پایه حلال مثل اکریلیک ملامین ، پلی اورتان دو جزئی ، الکید ، پلی استر و نیتروسلولز می باشند. ویژگی دیگر آنها پایداری حرارتی بالا در تمام سامانه های رنگ از پوشش های پلی اورتان دو جزئی هواخشک تا سامانه های کوره ای کلاف پوشانی (coil coating) بر پایه اکریلیک و پلی استر می باشد. Efka FL3750 و Efka FL3755 انتخابی ایده آل برای پوشش های OEM و اتومبیلی ، پوشش های چوب و پوشش های صنعتی می باشند. همچنین در فرمولاسیون های UV پز ، پوشش های پودری ، سامانه های هواخشک و سامانه های کوره ای قابل استفاده می باشند.

بخش Dispersions & Pigments در BASF توسعه دهنده ، تولید کننده و فروشنده محدوده گسترده ای از محصولات با کیفیت بالا شامل رنگدانه ها ، رزین ها ، افزودنی ها و دیسپرسیون های پلیمری می باشد. این مواد اولیه در صنایع مختلف شامل پوشش ها ، ساختمان سازی ، چسب ها ، جوهر های چاپ و بسته بندی ، کاغذ و صنایع الکترونیک استفاده می شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا