اخبار

BASF دیسپرسیون جدید مقاوم در برابر باران برای پوشش های برونگاهی معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر BASF فناوری جدید EC-Lock را برای تولید دیسپرسیون های Acronal PLUS 7018 توسعه داده است. این محصول جدید با توجه به تقاضای زیاد برای پوشش های برونگاهی تمیز تر در آسیا – اقیانوسیه توسعه داده شده است. این محصول اثر باران (rain mark) را به حداقل رسانده و حفظ رنگ را بهبود می دهد.

محصول جدید BASF ، استفاده از رنگ های تیره در ساختمان های تجاری و مسکونی را بدون نگرانی در مورد اثر باران امکان پذیر می سازد. فناوری جدید EC-Lock شرکت BASF از طریق شبکه ای کردن مقاومت اولیه فیلم رنگ را افزایش می دهد. همچنین نفوذ آب را به حداقل رسانده و مانع تشکیل حالت اثر حلزون می شود. اثر باران عمدتا در نتیجه مهاجرت بعضی از اجزای رنگ به سطح فیلم رنگ ایجاد می شود. وقتی از پوشش های متداول استفاده می شود باران و آب این اجزا را در خود حل کرده و به سطح فیلم رنگ حمل می کنند که این باعث ایجاد اثر باران می گردد. BASF برای پوشش های ضد اثر باران و دارای VOC نزدیک صفر بسته EC-Lock+ را عرضه کرده است که شامل Acronal PLUS 7018 و دیسپرس کننده Dispex CX 4231 می باشد.

فناوری EC-Lock مهاجرت اجزای رنگ به سطح فیلم را متوقف می کند. همچنین خواص آبگریزی را افزایش داده و جذب آب (که باعث مهاجرت مواد به سطح می شود) را کاهش می دهد. در نتیجه اثر باران ایجاد نمی شود و رنگ پوشش ها برای مدت طولانی تری بدون تغییر باقی خواهد ماند. Acronal PLUS 7018 در سرتاسر منطقه شامل Shanghai چین ، Mangalore و Dahej هند ، Cengkareng اندونزی و Pasir Gudang مالزی تولید خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا