اخبار

BASF نخستین کارخانه تولید پوشش های خودرویی خود را در منطقه ASEAN راه اندازی می کند

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر می نویسد، بخش پوشش های شرکت BASF در سایت تولیدی Bangpoo واقع در استان Samutprakarn تایلند کارخانه جدیدی برای تولید پوشش های خودرویی تاسیس می کند. 

کارخانه جدید اولین کارخانه BASF برای تولید پوشش های خودرویی در منطقه ASEAN می باشد این کارخانه برای تامین تقاضای در حال رشد بازار این منطقه، پوشش های خودرویی پایه حلالی و پایه آبی تولید خواهد کرد. بر اساس گزارش LMC Automotive Report در ماه November، پیش بینی می شود امسال تولید خودرو در منطقه ASEAN به ۳.۹ میلیون برسد. 

تایلند بیش از ۵۰ درصد این بازار را به خود اختصاص داده است. تایلند به همراه اندونزی و مالزی بزرگترین بازار پوشش های خودرویی این منطقه را دارا می باشد. با افزایش تولید کنندگان قطعات اصلی خودرو (OEM) در منطقه ASEAN ، نیاز برای مرکز منطقه ای تولید پوشش ها و ارائه خدمات فنی بیشتر شده است. 

کارخانه جدید در Bangpoo تکمیل کننده Coating Technical Competence Center ASEAN می باشد که در ماه September سال ۲۰۱۵ تاسیس شد. این مرکز فنی شامل یک آزمایشگاه برای توسعه محصولات، تجهیزات اعمال، طراحی رنگ و واحد تولیدی کوچک می باشد. به گفته Andrea Frenzel رئیس بخش آسیای شرقی و جنوبی شرکت BASF، این شرکت بیش از ۵۰ سال است که در منطقه ASEAN فعال است و در تایلند حضور پر رنگی دارد. این کارخانه جدید نقش تایلند را به عنوان اصلی ترین بازار و مرکز تولیدی برای صنایع خودرویی در ASEAN تقویت خواهد کرد.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا