اخبار

BASF پخش کننده جدیدی برای پوشش های صنعتی و خودرویی معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر  BASF اعلام کرد که تولید یک سری جدید از پخش کننده های فعال و با عملکرد بالا را آغاز کرده است. این پخش کننده های جدید که با نام های تجاری Efka PX 4787, Efka PX 4785, Efka PX 4780 به بازار عرضه می شوند بر پایه فناوری پلیمری پیشرفته می باشند. این پخش کننده ها برای پوشش های صنعتی و اتومبیلی مناسب می باشند. عوامل پخش کننده یک بخش ضروری از فرمولاسیون یک پوشش دارای رنگدانه را تشکیل می دهند. استفاده از آنها بطور کلی باعث بهبود کارایی آسیاب ، توسعه رنگ ، براقیت و شفافیت می شود.

اما خواص فیزیکی فیلم پوشش نیز می تواند تحت تاثیر قرار بگیرد. Efka PX 4787, Efka PX 4785, Efka PX 4780 بطور ویژه برای این منظور طراحی شده اند. این پخش کننده ها وقتی با رزین اصلی پوشش شبکه ای می شوند خواص پخش کنندگی عالی ایجاد می کنند. همچنین سایر خواص پوشش از جمله سختی و مقاومت حلالی را بطور قابل توجهی افزایش می دهند.

سایر مزایای این پخش کننده ها عبارتند از براقیت بالا و رنگدهی (jetness) استثنائی در رنگدانه های کربن بلک. این پخش کننده ها برای کربن بلک و رنگدانه های آلی طراحی شده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا