اخبار

اختصاصی بسپار/ Boston Mathews و فناوری کلگی ریژه (دای) چند لایه برای تغییر سریع تولید

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر Boston Mathews تولید کننده ی ماشین آلات اکسترودر، نوع جدیدی از کلگی ریژه (دای) چندلایه طراحی کرده است که انعطاف پذیری بیشتری برای تولیدات ایجاد می کند و امکان کنترل بیشتر بر روی کلگی را فراهم می کند. این شرکت بیش از 50سال است که در حوزه ی فراوری پلیمر و نرم افزارهای شبیه سازی سه بعدی فعالیت دارد.
کلگی ریژه (دای) چند لایه امکان تولید فیلم های 1، 2، 3 و یا 5لایه را فراهم می کند. این کار با استفاده از تیوب های مختلف انجام می شود که امکان تغییر سریع ویزگی های هر تیوب را فراهم می کند. فناوری Short-Flow path باعث می شود تغییر رنگ محصول سریع تر انجام شود و نیازی به تمیز کردن قالب در بسیاری از موارد حذف می شود. این فناوری همچنین مدت زمان فراوری پلیمر را نیز کاهش می دهد که بر روی کیفیت محصول بسیار تاثیرگذار است. کاهش اندازه ی کلگی باعث کاهش زون های حرارتی مورد نیاز شده و کیفیت مذاب را بهبود می بخشد.
امروزه صنایع تغییرات زیادی کرده اند و در بسیاری صنایع مانند Cosmetic Squeeze Tube (بسته بندی) حجم تولیدات کوچکتر شده است و این موضوع نیاز به انعطاف پذیری و ایجاد تغییرات سریع در فرایند تولید محصولات را بیشتر کرده است

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا