اخبار

Cabot کارخانه جدیدی برای تولید fumed silica افتتاح کرد

بسپار/ ایران پلیمر Cabot اعلام کرد که کارخانه جدیدی برای تولید fumed silica افتتاح کرده است. این کارخانه جدید در Wuhai, Inner Mongolia چین واقع شده است. این کارخانه پیشرفته حدود 8000 تن به ظرفیت سالانه سیلیکا فوم شبکه جهانی Cabot اضافه خواهد کرد.

افتتاح این کارخانه به خدمات دهی بهتر به مشتریان سیلیکا فوم در بازار در حال رشد چین کمک خواهد کرد. با افتتاح این کارخانه ، Cabot به یکی از بزرگترین تولید کنندگان سیلیکا فوم در چین تبدیل خواهد شد. Cabot در این پروژه با شرکت چینی Inner Mongolia Hengyecheng Silicone Co., Ltd. (HYC) شریک می باشد. HYC منابع مواد اولیه را تامین می کند و در یک حلقه بسته با Cabot همکاری می کند.

در نتیجه محصولات جانبی افزایش یافته و ضایعات کاهش می یابد. این کارخانه مطابق با استاندارد های ایمنی ساخته شده است و در کل عملیات ساختمانی آن حتی یک کارمند و پیمانکار دچار حادثه نشده است. از آنجا که جمعیت شهری در چین در حال افزایش می باشد تقاضا در صنایع اتومبیلی ، ساختمانی و زیر ساخت ها در حال افزایش می باشد. سیلیکا فوم به دلیل دوام و عملکرد مناسب در کاربرد های مذکور استفاده می شود.

به گفته Jay Doubman نایب رئیس بخش Performance Additives ، این توسعه استراتژیک در بخشی از چین که بازار آن در سال های آینده رشد قابل توجهی خواهد داشت به تامین نیاز های مشتریان در این منطقه کمک خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا