اخبار

Cardolite سخت کننده پایه آب جدیدی معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر می نویسد، Cardolite یک سخت کننده جدید امولسیونی پایه آب برای پوشش های اپوکسی معرفی کرده است. این سخت کننده جدید با نام تجاری NX-8401 به بازار عرضه می شود. NX-8401 بطور کامل فاقد حلال بوده و دارای ویسکوزیته پایینی است.

NX-8401 به آسانی با آب رقیق می شود و اجازه می دهد تا بتوان پوشش های فاقد VOC یا با VOC بسیار پایین فرموله کرد. NX-8401 دارای سازگاری عالی با انواع مختلف دیسپرسیون های اپوکسی می باشد. دیسپرس کردن آسان رنگدانه ها و پر کننده ها برای فرمول نویسان پوشش ها آزادی عمل برای فرموله کردن پوشش های اپوکسی پایه آب با عملکرد بالا ایجاد می کند. NX-8401 بطور ویژه برای پوشش های ضد خوردگی طراحی شده است و از زیرآیند برای مدت طولانی حفاظت می کند. 

پوشش های بر پایه NX-8401 حتی در ضخامت های پایین فیلم رنگ ، مقاومت خوردگی بالایی ایجاد می کنند. این پوشش ها دارای چسبندگی عالی به انواع مختلف زیرآیند ها شامل گالوانیزه ، آلومینیوم ، بتن ، فولاد سند بلاست شده و cold rolled steel می باشند. بر روی این پوشش ها می توان به سرعت ، انواع مختلف پوشش های رویه متداول را اعمال نمود. از جمله پوشش های رویه اکریلیک و پلی اورتان را می توان اعمال نمود. پوشش های بر پایه NX-8401 پس از یک چرخه کوتاه سخت شدن خواص ضد خوردگی خود را ایجاد می کنند و بنابراین باعث افزایش سرعت تولید و صرفه جویی در هزینه ها می شوند. پوشش های بر پایه NX-8401 دارای عمر مفید اختلاط (pot life) طولانی بوده و احتمال خطر ژل شدن در هنگام مصرف را کاهش می دهند. NX-8401 انعطاف پذیری پوشش را افزایش می دهد و در مواردیکه از پوشش های اپوکسی پایه آب بعنوان پوشش رویه استفاده می شود باعث بهبود حفظ رنگ می شود.  شرکت امریکایی Cardolite دارای بیش از ۳۰ سال تجربه می باشد و در زمینه تولید محصولات بر پایه CNSL شامل اپوکسی ، آمین ، پلی ال و فنولیک جهت صنایع پوشش ها ، چسب ها و کامپوزیت دارای تخصص می باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا