اخباراخبار ویژه

اختصاصی بسپار/ Evonik ضد کف جدیدی برای پوشش های چوب تابش پز معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر بخش coating additives شرکت Evonik ضد کف جدیدی به محصولات خود اضافه کرد. ضد کف جدید که با نام تجاری TEGO Airex 923 به بازار عرضه می شود بطور ویژه جهت پوشش های چوب سخت شونده با تابش طراحی شده است. این ضد کف حاوی 100 درصد مواد فعال می باشد و بر پایه پلیمر آلی می باشد.

پوشش های UV پز دارای مزایای زیادی می باشند: این پوشش ها دوستدار محیط زیست بوده و تقریبا در تمام کاربرد ها قابل استفاده می باشند. سرعت سخت شدن آنها بالا بوده و فرآیند اعمال سریعتر انجام می شود. اما این نوع از پوشش ها معمولا با مشکلات کف مواجه هستند. بر اساس مشخصه های فرمولاسیون و انتخاب شرایط اعمال ، Evonik ضد کف های مختلفی را برای کاربرد های مختلف معرفی کرده است. Evonik اخیرا ضد کف TEGO Airex 923 را که یک ضد کف کارا می باشد جهت پوشش های مبلمان و چوب تابش پز معرفی کرده است. TEGO Airex 923 کف ها به سرعت از بین می برد و مانع حبس هوا و تشکیل سر سوزنی در فیلم رنگ می شود. این مساله بطور ویژه در رنگ های با ویسکوزیته بالا یا در فرمولاسیون های با جامد بالا اهمیت دارد.

این ضد کف می تواند با انواع بایندر ها و سایر اجزای سازنده پوشش استفاده شود. این ضد کف دارای سازگاری خوبی با پوشش می باشد در نتیجه دارای قابلیت بازپوشانی عالی می باشد. TEGO Airex 923 حتی برای شفاف پوشه ها که در آنها خواص ظاهری اهمیت بالایی دارد ، مناسب می باشد. وجود کف در پوشش های چوب باعث کاهش شفافیت و حفاظت می شود و می تواند اثر منفی بر روی خواص ظاهری ایجاد کند. TEGO Airex 923 این مشکل را حل می کند و دوستدار کاربر می باشد. این ضد کف جریان پذیری خوبی دارد و حمل و نقل آن ساده است. همچنین می توان آن را برای مدت طولانی در انبار نگهداری کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا