اخبار

Clariant محصولات جدید خود را در CHINAPLAS2018 معرفی می کند/ کمتر از یک ماه تا یکی از بزرگترین رویدادهای نمایشگاهی سال

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر در نمایشگاه CHINAPLAS2018 شرکت Clariant محصولات جدید خود را معرفی خواهد کرد. از جمله این محصولات می توان به عوامل پف زای Hydrocerol®، محافظت کننده های نوری AddWorks® ATR 146 و Exolit® OP 1400، و یک تاخیرانداز شعله ی فاقد هالوژن مخصوص صنعت خودروسازی اشاره کرد. تلاش شرکت Clariant در تولید چنین محصولاتی کاهش وزن خودرو و بهبود عملکرد قطعات خارجی بوده است.

استفاده از عوامل پف زای Hydrocerol® برای تولید بخشی از طراحی های خارجی خودرو، به تولیدکنندگان این امکان را می دهد که از 5 تا 20 درصد وزن خودرو کاسته بدون اینکه کوچکترین لطمه ای به عملکرد آن وارد شود. با استفاده از این ماده روند تولید نیز سرعت بیشتری به خود خواهد گرفت.

استفاده از تاخیرانداز شعله ی جدید این شرکت که در CHINAPLAS پیش رو معرفی خواهد شد، پایداری فرآیندی مناسبی حتی در درصدهای اندک استفاده ایجاد شده، می تواند در بسپارهایی همچون پلی آمیدها مورد استفاده قرار گرفته و در کاربردهای الکتریکی و یا طراحی های داخل خودرویی مصرف شود. این افزودنی برای آب و هوای مرطوب و گرم نیز مناسب می باشد. با بررسی های گوناگون انجام شده بر این تاخیرانداز شعله، این محصول جزو بهترین محصولات در نوع خود شناخته شده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا