اخبار

Clariant یک واحد تولید مستربچ در عربستان سعودی راه اندازی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار می نویسد، شرکت Clariant که شرکتی پیشرو در زمینه ی تولیدات مواد شیمیایی محسوب می شود، یک واحد تولیدی جدید در زمینه ی تولیدات مستربچ را در شهر ینبو کشور عربستان سعودی ایجاد کرده است. این شرکت تولیدی زیر مجموعه ی یک پروژه ی مشترک بین شرکت Clariant و شرکت Rowad می باشد. این شرکت یک تولیدکننده ی محصولات پلاستیکی در خاور میانه بوده و بخشی از Tasnee شناخته می شود. در واقع Tasnee دومین شرکت بزرگ صنعتی عربستان محسوب می شود.

این واحد تولیدی جدید در شهر ینبو قرار دارد. این شهر در کنار دریای سرخ بوده و در مجاورت بسیاری از شرکت های مهم عربی قرار دارد. از جمله شرکت های مهم عربی می توان شرکت های پتروشیمی، هیدروکربن ها و مواد معدنی را نام برد.

این واحد تولیدی در زمینی به مساحت 38000 متر مربع ساخته شده و در فاز دوم شهرک صنعتی ینبو قرار دارد. تمرکز تولیدی این واحد بر مستربچ های سفید رنگ خواهد بود.

قرار گیری در این مکان به خصوص دسترسی به مواد خام را آسانتر کرده است. شرایط ارسال محصولات تولیدی نیز با توجه به قرارگیری در مجاورت بنادر و فرودگاه ها آسان خواهد بود. این مرکز دومین واحد تولیدی Clariant در عربستان خواهد بود. در سال های قبل نیز اولین واحد تولیدی این شرکت در شهر ریاض بنا شده بود.

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا