اخبار

Covestro بخش رزین های DSM را خرید

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر Covestro قراردادی برای خرید Resins & Functional Materials business (RFM)از Royal DSM امضا کرده است. Covestro با خرید این بخش و توسعه بخش رزین های زیست سازگار گام مهمی جهت استحکام موقعیت خود در بخش رزین های زیست سازگار برداشته است. خرید این بخش مرحله مهمی در برنامه استراتژیک شرکت Covestro می باشد.

با خرید این بخش و بدست آوردن فناوری های مکمل ، محصولات زیست سازگار و مشتریان صنعتی، Covestro به میزان قابل توجهی درآمد زایی خود را افزایش می دهد. با خرید بخش RFM ، شرکت Covestro محدوده کاملی از رزین های پلی اکریلات پایه آب را اضافه خواهد کرد و فناوری خود را به فناوری های هیبریدی پایه آب ، رزین های پوشش های پودری و رزین های سخت شونده با تابش گسترش خواهد داد.

RFM شامل نام های تجاری معروف در زمینه محصولات زیست سازگار مثل Niaga و همچنین تولید افزودنی ها و یک واحد تولید پوشش های پیشرفته solar coating می باشد. Covestro بزودی به یکی از بزرگترین تامین کنندگان در زمینه پوشش های فیبر نوری و مواد چاپ سه بعدی تبدیل می شود. این بخش ها دارای بازار خوبی بوده و مصرف آنها به سرعت در حال رشد می باشد.

استفاده از مواد اولیه زیست سازگار در این بخش ها اهمیت زیادی دارد و Covestro با توجه به خرید بخش RFM قادر خواهد بود مواد اولیه زیست سازگار برای این کاربرد ها توسعه دهد. پیش بینی می شود این انتقال در سه ماهه اول سال 2021 تکمیل شود. با این انتقال بخش RFM بخشی از CAS segment در Covestro خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا