اخباراخبار ویژه

اختصاصی بسپار/ COVESTRO و تولید الاستومرهای VULKOLLAN در تایلند

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر  Covestro اعلام کرده است که ساخت سایت جدیدی را در بخش صنعتی Map Ta Phut تایلند آغاز کرده است. در این سایت، مواد اولیه ی Vulkollan تولید می شود. این شرکت بیان کرد که با ایجاد این سایت جدید، به تقاضای رو به افزایش الاستومرهای پلی یورتانی با عملکرد بالا پاسخ داده شده تا بتوان محدوده ی وسیع تری از کاربردها را تامین کرد. صدها میلیون یورو برای ایجاد این سایت سرمایه گذاری شده است. بر اساس زمان بندی انتظار می-رود از اواخر سال ۲۰۲۲ فرایند تولید در این سایت آغاز شود و بیش از ۲۵ نفر در این مکان مشغول به کار خواهند شد.

Dr. Klaus Schäfer، سردفتر بخش فناوری Covestro بیان می کند، با این سرمایه گذاری، Covestro می خواهد زیرساخت های خود را بیشتر توسعه دهد و قدرت خود را در منطقه ی آسیا و اقیانوسیه بیشتر کند. پس از گسترش ظرفیت هایمان برای تولید فیلم های پلی کربناتی، ما در حال گسترش تنوع محصولاتمان هستیم و این کار را با تولید محصولی جدید در سایت Map Ta Phut انجام خواهیم داد.
Michael Friede، رئیس بخش پوشش ، چسب و مواد ویژه، نیز در این رابطه بیان می کند، با این خط تولید جدید، ما نه تنها می توانیم نیاز مشتریانمان را تامین کنیم بلکه قادریم در رشد فناوری های آینده ی جهانی در کاربرد و صنعت نیز سرمایه گذاری کنیم.

Dr. Thomas Braig، رئیس بخش الاستومرهای این شرکت نیز در این رابطه گفت، Vulkollan الاستومری است که به دلیل مقاومت مکانیکی بسیار خوبی که از خود نشان می دهد، از جمله مواد مهندسی پر کاربرد به شمار می رود. به علاوه، پایداری طولانی مدت این ماده، در مقایسه با سایر الاستومرها، استفاده از آن را بسیار مقرون به صرفه کرده است. این موضوع Vulkollan را نه تنها به ماده ای کاربردی در صنعت تبدیل کرده است بلکه می تواند کاربردهای مهندسی دیگری نیز از آن انتظار داشت.
بر اساس اطلاعات Covestro، این محصول یکی از قدرتمندترین الاستومرهای موجود در بازا به حساب می آید. به طوری که بیشتر کاربرد این ماده در مکان هایی است که مقاومت مکانیکی و مقاومت به سایش بالا مورد نیاز باشد. تولید چرخ های لیفتراک، نمونه ای از کاربردهای این ماده است.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا