اخباراخبار ویژه

اختصاصی بسپار/ Dow افزودنی های سیلیکونی برای پوشش های آب پایه چوب معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر Dow سه افزودنی سیلیکونی جدید برای پوشش های چوب پایه آب معرفی کرده است. این افزودنی های سیلیکونی جدید عبارتند از DOWSIL 211S Additive ، DOWSIL 107F Additive و DOWSIL 402LS . افزودنی DOWSIL 211S Additive یک سیلیکون با وزن مولکولی بسیار بالا و میزان سیکلیک پایین می باشد که در سامانه های پایه آب باعث افزایش mar resistance و block resistance می شود. بنابراین باعث افزایش دوام و عمر خدمات دهی پوشش های چوب می گردد.

این افزودنی دارای سازگاری بالایی بوده و در مقادیر مصرف بسیار کم دارای کارایی بالایی می باشد. DOWSIL 107F Additive یک ضد کف سیلیکونی با درصد پایین اجزای سیکلیک می باشد که دارای کارایی خوبی در شفاف پوشه های چوب بر پایه اکریلیک پایه آب و رنگ های امولسیونی اکریلیک ، استایرن – اکریلیک و VAE مورد استفاده در پوشش های ساختمانی می باشد.

این افزودنی عیوب و حباب های ریز در فیلم پوشش را کاهش می دهد. بنابراین دوام پوشش را افزایش می دهد و به حفاظت زیرآیند کمک می کند. این افزودنی زیست سازگار بوده و برای استفاده در فرمولاسیون رنگ های داخلی و خارجی مطابق با استاندارد های EU Ecolabel مناسب می باشد. DOWSIL 402LS یک افزودنی سیلیکونی می باشد که ضریب اصطکاک پوشش های چوب را کاهش می دهد. همچنین blocking resistance، خواص جریان پذیری و همتراز شوندگی را بهبود می دهد. این افزودنی در مقادیر مصرف بسیار پایین دارای کارایی خوبی می باشد. این افزودنی زیست سازگار بوده و فاقد حلال، بنزن، تولوئن و زایلن می باشد. این افزودنی با قوانین European food contact مطابقت دارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا