اخبار

ECKART در ACS رنگدانه های صدفی جدید خود را معرفی کرد

بسپار/ایران پلیمر شرکت ECKART در ACS محصولات خود را به نمایش گذاشت. رنگدانه های صدفی سنتزی EDELSTEIN بر پایه سیلیکات های لایه ای و یک فناوری پوشش دهی پتنت شده جدید هستند. 

ECKART محصول جدید EDELSTEIN Topaz Orange را در ACS معرفی کرد. Topaz Orange و EDELSTEIN Ruby Red دارای خلوص بالا ، مقاومت شیمیایی عالی و پایداری خوب در برابر تنش برشی هستند. محصولات EDELSTEIN CFX دارای مزایای عملکردی شامل مقاومت آب و هوایی بالا ، مقاومت بالا در برابر رطوبت و همچنین چسبندگی بین لایه ای عالی است. رنگدانه های سری SILVERSHINE ۴۰۰ نیز دارای درخشندگی بالا ، جلوه متالیک و پوشش بالا است. 

ECKART اخیرا دو گرید جدید SILVERSHINE ۴۰۸ و ۴۱۵ را که دارای دانه بندی های متفاوتی بوده ، معرفی کرده است. این محصولات با استفاده از silver dollar technology که شامل فرآیند های جدید آسیاب ( توزیع اندازه ذرات بسیار باریک) و انتخاب دقیق گرانول های آلومینیوم با کیفیت بالا است تولید می شوند و رنگ نقره ای بسیار درخشانی ایجاد می کنند. ECKART سه گرید جدید از محصولات METALURE Quantum شامل METALURE Quantum ۵۱۰۱۰۵ BG, ۲۱۰۱۶۰ MA, ۲۱۰۱۰۰ MA را معرفی کرد. محصولات METALURE Quantum رنگدانه های بسیار ریز آلومینیوم PVD بوده که دارای براقیت کروم هستند. براقیت آنها ۵۰ برابر از محصولات قابل مقایسه بیشتر است. رنگدانه های جدید PVD در محدوده فام های بسیار روشن تا متوسط قرار می گیرند و دارای ته فام آبی هستند. این محصولات برای محدوده گسترده ای از پوشش های با عملکرد بالا شامل وسایل الکترونیکی ، رینگ اتومبیل و ایجاد جلوه آینه ای در کاربرد های چاپ استفاده می شوند. محصولات STAPA HCP شامل رنگدانه های Cornflake و Silver dollar هستند که بوسیله یک پلیمر اکریلیکی کپسوله شده اند. این محصولات بطور ویژه برای پوشش های تک جزئی جهت پلاستیک ها و همچنین کلاف پوشانی (coil coating) طراحی شده اند. این رنگدانه ها به دلیل وجود لایه همگن و نفوذناپذیر پلیمری دارای مقاومت اسیدی و قلیایی بالایی می باشند. این رنگدانه ها در دانه بندی های مختلف از گرید های بسیار ریز با پوشش بالا تا گرید های بسیار درشت موجود هستند. رنگدانه های نقره ای STAPA UCP دارای دو لایه پوششی است. این رنگدانه ها هم در سامانه های حلالی و هم در سامانه های پایه آب قابل استفاده هستند و دارای مقاومت شیمیایی بالایی است. STAPA UCP نیز دارای پایداری عالی gassing است. محصولات STANDART PCS خانواده ای از رنگدانه های آلومینیوم با عملکرد بالا است که در یک فرآیند سل-ژل کپسوله شده اند و دارای مقاومت های سایشی ، شیمیایی و آب و هوایی بالایی است. این محصولات در پوشش های پودری استفاده می شوند. STAPA ۱۵ ZnMg ۲۶ یک رنگدانه صفحه ای ضد خوردگی بر پایه آلیاژ های ویژه است. این محصول برای حفاظت خوردگی کاتدی جهت سطوح فولاد و آلومینیوم مناسب است.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا