اخباراخبار ویژه

اختصاصی بسپار/ ماشین های تزریق پلاستیک Engel، خودکارتر از همیشه

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر Engel یکی از سازندگان مطرح ماشین آلات فرآیند پلاستیک دنیا در تلاش است میزان دستگاه های اتوماتیک در دسترس برای مشتریان خود را افزایش دهد.

شرکت PCE ارائه دهنده ی سیستم های اتوماسیون است و در Beccles انگلستان قرار دارد. همکاری Engel با این شرکت سبب شده است قالب های تزریقی با امکانات بیشتری برای پروژه های پایین دستی تولید شود.

Nigel Baker، مدیر عامل Engel انگلستان معتقد است که با این همکاری، انتخاب سیستم های اتوماسیون مختلفی در دسترس مشتریان قرار دارد. او در این باره می گوید: Engel همیشه قابلیت آماده کردن تجهیزات را با اتوماسیون مورد نیاز مصرف کننده در سایت خود داشته است. ولی گاهی ما می خواهیم تا گزینه های بیشتری را به مشتریان خود پیشنهاد دهیم. بنابراین ما می توانیم پروژه های اتوماسیون را متناسب با نیاز مصرف کننده و برآورده کردن هر قابلیتی که برای آنها مهم است ارائه دهیم.

Engel مشتریان خود را تشویق می کند تا در مورد پروژه های خود بیشتر توضیح دهند تا بتوانند بهترین پیشنهاد را با استفاده از همکاری Engel و PCE به آنها ارائه دهند تا به تولید محصول مورد نظر خود دست پیدا کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا