اخبار

ENGEL در پاریس یک مرکز آموزشی جدید افتتاح کرد/ اهمیت ارتباط با مشتری در دوران کرونا

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر شرکت Engel فرانسه مرکز آموزشی جدیدی در شهر ویسوس پاریس ایجاد کرده است. ایده ی ایجاد این مرکز آموزشی معرفی و آموزش کار با دستگاه قالب گیری تزریقی تحت انقلاب صنعتی چهارم و سایر مطالب جدید و مرتبط با این نوع ماشین آلات است.
در این زمان که بیماری واگیردار همه گیر شده است، قابلیت های دنیای مجازی امکان ارائه ی آموزش ها را به صورت مجازی فراهم کرده است. آموزش نصب، برنامه نویسی و بهینه سازی ماشین آلات قالب گیری تزریقی از طریق فضای مجازی امکان پذیر شده است. با استفاده از امکان دیجیتالی شدن، این مرکز امکان آموزش رودررو را فراهم ساخته است.
در این مرکز، اتاق آموزش اصلی ترین نقش را ایفا می کند. این اتاق با تجهیزات دیجیتالی مجهز شده است و با استفاده از نرم افزارهای شبیه سازی Virtmould simulation وبینارهای آنلاین از این مرکز تولید می شود. Virtmould simulation می تواند صفحه ی کنترل یک ماشین قالب گیری تزریقی را بر روی رایانه نشان دهد و امکان کنترل ماشین از رایانه را فراهم می کند.
Romain Reyre، مدیر کل شرکت Engel فرانسه بیان می کند، موضوعاتی که در کاتالوگ آموزشی بیان شده است شامل موارد ایمنی مورد نیاز برای اشخاصی که دستگاه را نصب می کنند، برنامه نویسی ربات دستگاه و بهینه سازی دستگاه قالب گیری تزریقی در این کلاس ها آموزش داده می شود.
در این مرکز فناوری، یک ماشین قالب گیری تزریقی با نیروی کلمپ 80 تن و یک واحد تزریق الکترونیکی، به همراه یک ربات خطی و مجموعه ای از قالب های تزریق محدوده ی 4 شرکت Engel قرار دارد.
Reyre همچنین بیان می کند، همه گیری این بیماری یعنی کرونا به ما نشان داد ارتباط نزدیک با مشتریانمان، حتی به صورت آموزش مجازی، چقدر اهمیت دارد. در آینده نیز آموش های مجازی در کنار آموزشی های حضوری و در محل وجود خواهند داشت. این موضوع به ما این امکان را می دهد که بتوانیم بهتر پاسخگوی نیازهای تک تک افراد باشیم. مشتریان ما افرادی هستند که در تمام طول عمر و عملکرد ماشین قالب گیری تزریقی با آن همراه هستند و نیاز است که در این زمینه همراهی ما را در کنار خود احساس کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا