اخباراخبار ویژه

اختصاصی بسپار/ Evonik افزودنی جدیدی برای پوشش های تابش پز معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر Evonik Coatings Additives با ارائه یک افزودنی اکریلات سیلیکون جدید محصولات TEGO Rad خود را گسترش داد. محصول جدید که با نام تجاری TEGO Rad 2330 به بازار عرضه می شود یک افزودنی سیلیکون اکریلات شبکه ای شونده بصورت رادیکالی می باشد که جهت جوهر ها و پوشش های تابش پز استفاده می شود.

TEGO Rad 2330 برای استفاده در محد.وده گسترده ای از جوهر ها و وارنیش ها و همچنین پوشش های چوب ( هم شفاف و هم رنگی) طراحی شده است و دارای خواص slip و تر کنندگی عالی بوده و باعث ایجاد کف نمی گردد. TEGO Rad 2330 دارای گروههای فعال زیادی بر روی مولکول خود می باشد. در نتیجه از شبکه ای شدن خوب و کاهش مهاجرت اطمینان حاصل می گردد. این افزودنی کشش سطحی را کاهش داده و دارای خواص ضد حفره (anti-crater) و slip خوب می باشد. همچنین باعث ایجاد کف نمی گردد.

به گفته Susanne Struck رئیس بازاریابی جوهر ها، در صنایع جوهر های چاپ تقاضای زیادی برای افزودنی های با خواص تر کنندگی بالا، ضد حفره (anti-crater)، جریان پذیری خوب و مهاجرت پایین وجود دارد. TEGO Rad 2330 محصول مناسبی برای بر آورده کردن این نیاز مشتریان می باشد. این افزودنی در پوشش ها و جوهر های تابش پز می تواند به بهبود جریان پذیری ، همتراز شوندگی و خواص ظاهری فیلم کمک کند و از ایجاد حفره جلوگیری کند. اعداد بالاتر یا پایین تر در محصولات TEGO Rad نشان دهنده تفاوت در میزان لغزش (slip) و سازگاری می باشد. بخش Coating Additives شرکت Evonik تولید کننده افزودنی های متنوعی برای جوهر های تابش پز و همچنین سایر پوشش ها شامل اتومبیلی ، ساختمانی و دریایی و صنعتی می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا