اخبار

Evonik دیسپرسیون کنترل رئولوژی برای پوشش های آب پایه معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر Evonik محصول دیسپرسیون کنترل کننده رئولوژی جدیدی به محصولات Coating Additives Business Line اضافه کرد. VP Disp.WF 7620 یک دیسپرسیون می باشد که بطور ویژه برای سامانه های پایه آب طراحی شده است.

از آنجا که در سامانه های پایه آب معمولا ویسکوزیته پایین تر می باشد استفاده از VP Disp.WF 7620 به جلوگیری از رسوب رنگدانه ها و پرکننده ها در فاز مایع و جلوگیری از شره کردن در حین اعمال با اسپری کمک می کند. کاربرد اصلی این افزودنی در پوشش های پایه آب با عملکرد بالا جهت صنایع اتومبیلی و سایر کاربرد های صنعتی می باشد. این افزودنی بطور ویژه برای پوشش هایی که بوسیله اسپری اعمال می شوند پیشنهاد می گردد. این دیسپرسیون جدید دارای سازگاری بسیار بالایی می باشد. در نتیجه استفاده از ضد کف ها را به حداقل می رساند. بعلاوه VP Disp.WF 7620 دارای کاربرد های وسیعی می باشد و با سایر اجزای موجود در فرمولاسیون تداخلی ایجاد نمی کند.

این محصول برای فرمولاسیون های پایه آب شفاف و همچنین دارای رنگدانه مناسب می باشد. استفاده از VP Disp.WF 7620 مرحله آسیاب را حذف می کند و این افزودنی بدون نیاز به آسیاب یا نیرو های برشی بالا به راحتی با ترکیبات فرمولاسیون مخلوط می شود. استفاده از این افزودنی بسیار ساده می باشد. این دیسپرسیون فقط باید هم زده شود و بلافاصله بدون نیاز به تنظیم pH خواص رئولوژیکی مناسبی ایجاد می کند.

بنابراین این افزودنی را می توان در مرحله آخر و برای تنظیم ویسکوزیته به رنگ اضافه کرد. مزیت دیگر این افزودنی ها این است که برخلاف پودر AEROSIL در موقع مصرف گرد و غبار ایجاد نمی شود. این افزودنی آماده به مصرف بوده و حمل و نقل آن ساده است. VP Disp.WF 7620 به خط محصولات دیسپرسیون های پایه آب بر پایه fumed silica آبگریز تعلق دارد. این دیسپرسیون حاوی 20 درصد AEROSIL فعال می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا