اخبار

Evonik شرکت جدیدی برای تولید سیلیکا فوم تاسیس می کند

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر شرکت Evonik Industries وشرکت چینی Wynca برای تاسیس یک شرکت جدید با یکدیگر به توافق رسیدند. 60 درصد سهام این شرکت جدید متعلق به Evonik می باشد.این کارخانه سیلیکا فوم با نام تجاری AEROSIL تولید خواهد کرد. Evonik Wynca (Zhenjiang) Silicon Material Co.,Ltd قصد دارد واحد تولیدی جدیدی برای سیلیکا فوم در Zhenjiang New Material Industry Park (واقع در استان Jiangsu چین) تاسیس کند.

این شرکت حدود 50 میلیون یورو سرمایه گذاری خواهد کرد. پیش بینی می شود این واحد در سال 2021 به بهره برداری برسد. ظرفیت تولید سالانه این کارخانه 8000 تن خواهد بود.

بازار جهانی سیلیکا فوم با نرخ 5 درصد در حال افزایش است که این میزان از رشد اقتصاد جهانی بیشتر است. مهمترین مصارف سیلیکا فوم در بازار چین عبارتند از صنایع سیلیکون جهت چسب ها و درزگیر های مورد استفاده در ساختمان ها و اتومبیل ها و همچنین باتری های ژلی که در دوچرخه های برقی استفاده می شوند. به گفته Harald Schwager رئیس هیات مدیره Evonik ، این شرکت همواره در حال توسعه بخش Resource Efficiency خود است. پس از خرید Huber silica و افزایش ظرفیت تولید سیلیکای رسوبی و سیلیکا فوم در Antwerp بلژیک ، Evonik در حال حاضر قصد دارد اولین کارخانه سیلیکا فوم خود در چین را تاسیس کند. Wynca شریک خوبی برای این کار خواهد بود. Wynca یک زنجیر کامل صنایع سیلیکون از فرآیند ها و سنتز منومر ها تا محصولات نهایی را در اختیار دارد. Wynca تولید کننده لاستیک های سیلیکونی ، روغن های سیلیکونی ، رزین های سیلیکونی و silane coupling agent می باشد. Wynca در حال افزایش ظرفیت ارگانو کلرو سیلان ها تا مقدار 300 هزار تن در سال می باشد. این مواد از مهمترین مواد اولیه مورد استفاده در تولید AEROSIL می باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا