اخباراخبار ویژه

اختصاصی بسپار/ Evonik ضد کف زیستی برای رنگ های ساختمانی معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر  Evonik اعلام کرد که تولید یک ضد کف زیستی جدید را برای کاربرد در رنگ های ساختمانی آغاز کرده است. این ضد کف جدید که با نام تجاری TEGO Foamex 18به بازار عرضه می شود با استاندارد های EcoLabel مطابقت دارد. TEGO Foamex 18 محصولات ضد کف بخش Coating Additives را تکمیل می کند و خواص بی همتایی به این محصولات اضافه می کند.

ضد کف جدید حاوی ۹۸ درصد روغن گیاهی (یک ماده اولیه تجدید پذیر) می باشد. TEGO Foamex 18 اولین ضد کف زیستی شرکت Evonik می باشد که بطور ویژه برای بازار رنگ های ساختمانی توسعه داده شده است. به گفته Nadia Lenhardt رئیس بخش orative coatings, EMEA ، امروزه روند بازار استفاده از محصولات زیست سازگار می باشد. افزودنی های شرکت Evonik جهت فرمولاسیون های پایه آب دهه ها است که مورد استفاده مشتریان قرار گرفته است. این افزودنی زیستی جدید مرحله جدیدی در تلاش برای فرمولاسیون رنگ های زیستی می باشد. TEGO Foamex 18 تعادل بسیار خوبی بین کارایی و سازگاری ایجاد می کند. همچنین کاربرد آن ساده می باشد. این ضد کف را می توان هم در مرحله آسیاب و هم در مرحله نهایی اضافه کرد. این ضد کف برای استفاده در محدوده گسترده ای از فرمولاسیون ها مناسب می باشد.

این افزودنی با نیازمندی های استاندارد های EcoLabel مثل Blue Angel و EU Ecolabel مطابقت دارد. Evonik Coating Additives بطور پیوسته در حال توسعه ضد کف های مورد نیاز رنگ های ساختمانی ، صنعتی ، اتومبیلی و جوهر های چاپ می باشد و بهترین راه حل ها را برای مشتریان ارائه می دهد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا