اخبار

اختصاصی بسپار/ Evonik هاردنر جدیدی برای پوشش های کف اپوکسی معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر Evonik هاردنر جدیدی برای پوشش های اپوکسی معرفی کرد. این هاردنر جدید با نام تجاری Ancamine 2880 به بازار عرضه می شود. این هاردنر به سرعت سخت می شود و بر برابر UV پایدار می باشد. همچنین دارای مقاومت سایشی عالی ، خواص مکانیکی عالی و پایداری رنگ خوب می باشد.

Ancamine 2880 دارای براقیت بالا و رنگ پایین می باشد و برای کاربرد در پوشش های کف در مواردیکه ظاهر سطح اهمیت بالایی دارد ، ایده آل می باشد. هاردنر جدید دارای ویسکوزیته پایینی می باشد. این هاردنر دارای زمان سخت شدن خوبی در دمای محیط و دما های پایین می باشد. با توجه به اینکه سختی آن در زمان کوتاهی به حداکثر خود می رسد می توان پس از زمان کوتاهی بر روی کف تردد نمود. Ancamine 2880 دارای مقاومت سایشی و مقاومت های شیمیایی مناسبی می باشد و حتی در شرایط سخت و نامناسب سطحی زیبا ایجاد می کند.

این هاردنر دارای مقاومت عالی در برابر محدوده گسترده ای از مواد شیمیایی می باشد. همچنین در برابر نور UV پایدار می باشد. به همین دلیل Ancamine 2880 علاوه بر پوشش های کف تزیینی و صنعتی جهت پوشش های پر جامد (high-solid) نیز انتخاب مناسبی می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا