اخبار

Hempel سامانه جدیدی برای پوشش کشتی ها معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر Hempel اخیرا سامانه پوششی Hempaguard MaX را معرفی کرده است که می تواند تنها در سه لایه اعمال شود. این بدین معناست که اعمال بسیار سریعتر انجام می شود و زمان رنگ آمیزی تا دو روز کاهش پیدا می کند. صرفه جویی ایجاد شده بوسیله Hempaguard MaX که از طریق کاهش زمان اعمال رنگ و افزایش صرفه جویی در مصرف سوخت ایجاد می شود باعث بازگشت هزینه پوشش در مدت سه ماه می گردد. استفاده از پوشش Hempaguard MaX باعث کاهش هزینه ها می گردد. به گفته David Ippolito رئیس بخش Marine Group product ، صرفه جویی بالا در مصرف سوخت و حفاظت خوب از بدنه کشتی در نتیجه زبری پایین بدنه ناشی از اعمال سامانه پوششی می باشد. همچنین این سامانه دارای مقاومت خوردگی بهبود یافته می باشد و سرعت کاهش ضخامت پوشش بسیار پایین می باشد.

HempaGuard MaX مرحله جدیدی برای صاحبان کشتی که به دنبال افزایش کارایی و کاهش تولید دی اکسید کربن می باشند ایجاد کرده است. سامانه Hempaguard MaX شامل Hempaprime Immerse 900 ، tie-coat Nexus II و پوشش رویه Hempaguard X8 می باشد. Hempaguard X8 دارای خواص ضد خزه استثنائی می باشد و بر اساس فناوری پتنت شده Actiguard توسعه داده شده است. در این پوشش بی همتا همواری یک پوشش سیلیکونی به همراه میکرو لایه های هیدروژلی بهبود یافته و مواد فعال در ترکیب با هم باعث عملکرد عالی در برابر ریزسازواره ها می گردد. Hempaprime Immerse 900 و Nexus II به میزان قابل توجهی در کاهش زبری متوسط بدنه به Hempaguard X8 کمک می کنند. هر چه سطح بدنه هموار تر باشد نیرو های اصطکاک کمتر شده و مصرف سوخت کمتر می شود.

Hempaprime Immerse 900 یک پرایمر ضد خوردگی می باشد که می تواند در یک دست اعمال شود. Nexus II نیز نسل جدیدی از tie coat می باشد که مقاومت خوردگی را بهبود می دهد. این پوشش ها حفاظت خوردگی مشابه پوشش های اپوکسی استاندارد ایجاد می کنند اما زمان فرآیند زنگ آمیزی و برگشت به کار کشتی را کاهش داده در نتیجه باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شوند.

 

 

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا